UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziewczyny, super pomysł :) Ogromnie dziękujemy! Do @Zieleni Miejskiej - czy byłaby możliwość wykonania takiej zniczodzielni również dla cmentarza Agrykola? Na wielu cmentarzach w małych miastach są takie miejsca od dawna. Co więcej, na cmentarzu w Kwidzynie obok zniczodzielni widziałam również ogólnodostępne konewki oraz narzędzia ogrodnicze. Można z nich korzystać bezpłatnie, są zadbane, nikt ich stamtąd nie wynosi. Z niecierpliwością czekam na podobne inicjatywy w naszym mieście.
  • Ja zostawiłem tak grabki, na cmentarzu w Jegłowniku, przy następnej i każdej kolejnej wizycie już ich nie było.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    okoniowaty(2023-09-27)
  • Na agrykola to uwaga na tą rodzinę wielodzietna co tam mieszka na terenie cmentarza, ja bym tam. nic nie zostawiala, ten facet chodzi między grobami i czegoś szuka czesto.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    JurymJu(2023-09-27)
  • @okoniowaty - A gdzie zostawiłeś mózg? Po twoich komentarzach stwierdzam, że gdzieś go zgubiłeś.
  • @JurymJu - Ten Pan co tam mieszka chodzi, a raczej jeździ na rowerze po cmentarzu i opiekuje się grobami, ludzie mu za to płacą. Wszyscy zadowoleni i nie raz już złodzieji pogonił.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Anonimka(2023-09-27)
  • @Jacke - to poszukaj może Ci się przyda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    okoniowaty(2023-09-28)
Reklama