UWAGA!

Znowu zamkną skrzyżowanie

W najbliższy weekend (18 i 19 sierpnia) ponownie zamknięte zostanie dla ruchu skrzyżowanie ulic: Nowowiejskiej - Traugutta - Górnośląskiej. W efekcie autobusy linii nr 6, 8, 13 i 31 będą kursować na zmienionej trasie.

Autobusy linii nr 6 kursować będą według objazdu: w kierunku Łódzkiej - Bema - Kościuszki - Agrikola - Sienkiewicza - Bema - Grota-Roweckiego - Armii Krajowej, dalej po zwykłej trasie. Natomiast w kierunku Dębicy: Armii Krajowej - Grota-Roweckiego - Bema - Kościuszki - Agrikola - Sienkiewicza - Bema, dalej po trasie. W sobotę 18 sierpnia objazd zaczyna obowiązywać od kursu z Dębicy o godz. 8.40 i od kursu z Łódzkiej o godz. 8.42. Natomiast w niedzielę 19 sierpnia od pierwszych kursów.
     Trasa objazdu na liniach nr 8 i 31 w obu kierunkach przedstawia się następująco: Mickiewicza - Bema - Grota-Roweckiego - 12 Lutego - Płk. Dąbka, dalej po trasie. Dla linii nr 8 w sobotę objazd zaczyna obowiązywać od kursu z Łódzkiej o godz. 8.50 i od kursu z Al. Odrodzenia o godz. 8.48. Natomiast w niedzielę od pierwszych kursów. Dla linii 31 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, objazd zaczyna obowiązywać od pierwszych kursów.
     Również „trzynastka” będzie kursować na zmienionej trasie (w obu kierunkach): Hetmańska - 12 Lutego - Królewiecka - Beniowskiego, dalej po zwykłej trasie. W sobotę objazd zaczyna obowiązywać od kursu z Al. Odrodzenia o godz. 8.37 i o godz. 9.08 oraz od kursu z Dworca o godz. 8.59. Natomiast w niedzielę od pierwszych kursów.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama