UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patrząc na komentarze to szkoda, ze w tym kraju wstyd sie przyznać że jestem zolnierzem. W Korei północnej żołnierze mają wiekszy szacunek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    7
    Władeczek(2021-11-04)
  • @Władeczek - Na szacunek proszę pana, to trzeba sobie zapracować. Nie jest żadna tajemnica, że teraz o to trudniej niż kiedyś, żeby służbę traktować jak służbę, a nie chodzenie do roboty. A tak poza tym, to szacun, bo mam nadzieję, że większość jednak wie gdzie jest i czym się zajmuje. W was nasza nadzieja.
  • @Władeczek - Mam mieszane uczucia. Z jednej strony będziecie bronić mnie przed agresją innego kraju. Z drugiej strony, agresja tego "innego kraju"będzie tylko i wyłącznie z winy polskiego (nie)rządu, któremu przysięgliście służyć. No to się wyjaśniło. Nie mam szacunku do waszej pracy. Dlaczego wojsko, które przysięgło chronić kraju, nie chroni tego kraju przed coraz większym podatkami i rozkradaniem kraju i prowokowaniem Rosji? Krzywdę można zrobić na wiele sposobów, nie tylko karabinem.
  • Oczywiście szanuję Cię jako człowieka, drogi żołnierzu. Uważam jednak, że popełniłeś błąd i służysz nie tym, co trzeba; )
Reklama