UWAGA!

Zostań funkcjonariuszem Straży Granicznej

 
Elbląg, Zostań funkcjonariuszem Straży Granicznej
fot. Straż Graniczna

W grudniu szansę na założenie munduru Straży Granicznej będzie miało jeszcze 12 osób. Natomiast w przyszłym roku na nowych funkcjonariuszy czeka 65 wolnych miejsc. Komendant W-MOSG poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany za przestępstwo, ukończyłeś szkołę średnią i przejdziesz dwuetapowe postępowanie kwalifikacyjne, możesz zasilić szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG. Służba w Straży Granicznej daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Nasza służba to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem i poczucie odpowiedzialności za siebie, kolegów i Państwo Polskie. Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8 – 14 do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 celem złożenia dokumentów. Szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się na stronie internetowej w zakładce służba/praca.
      
kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiego oddziału Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • XXI wiek a brak możliwości złożenia dok via net
  • Taki syf już jest ze nikt z rodziny nawet nie chce pracować ??? :-))))))) państwo Polskie z dykty i pazdzieza...w lidlu na kasie są większe zarobki na start jak w SG, porażka
  • To nieprawda,na wyjście funkcjonariusz ma ok.2600 na rękę plus,jeżeli posiada,700 zl ekwiwalentu za to,że nie potrzebuje służbowego mieszkania.Elbląg akurat podlega pod MOSG w Gdańsku,więc nie rozumiem po co to ogłoszenie?
  • @Prestidigitator - to uwazasz ze trzymanie broni przy d.. i odpowiedzialnosc za kazda kulke w magazynku jest warta 2600 na reke???to jest porazka systemu. .. nic tylko rodzine zakladac i kredyt brac we frankach;-)))))
  • Zmęczyłem cały film "reklamowy". Wniosek, jaki się rzuca pierwszy jest taki, że jest to praca dla osób kochających kontakt z przyrodą. Uwielbiających głaskać mech, albo psa, wąchać drzewa, spacerować piaszczystym brzegiem rzeki. Drugi jest taki, że powinni zapłacić profesjonalnej firmie za spot reklamowy, a nie dawać go do zrobienia panu Mietkowi od przystawiania pieczątki.
  • P. S. Trzeci jest taki, że wciąż na topie jest kult pieczątki. Na filmie autor ją wręcz namaszcza do roli bożka SG. Film o jakieś 10 minut za długi.
  • wolałbym zostac komornikiem, większa wrażliwośc.
Reklama