UWAGA!

Zrealizowali wygraną nagrodę

 Elbląg, Zrealizowali wygraną nagrodę
fot. policja

Dziś (26 lutego) Komendę Miejską Policji w Elblągu odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11. Wycieczka po komendzie oraz zajęcia z policjantem były nagrodą w konkursie „Choinka świeci przykładem”.

Konkurs adresowany był do uczniów i wychowawców klas, nauczycieli przedmiotu technika oraz wychowanie komunikacyjne. Zadanie konkursowe obejmowało stworzenie ozdób choinkowych nawiązujących do zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
       Laureatami konkursu zostali uczniowie: Szkoły Podstawowej w Zwierznie (klasa VI), Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu (klasa Vd) i Szkoły Podstawowej w Pogrodziu (klasa IV). Dziś właśnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 odwiedzili komendę.
       - Przygotowaliśmy dla nich spotkanie z edukacyjnymi Ozobotami, prezentację policyjnego sprzętu – mówi asp. szt. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Dodatkowo dzieci obejrzały stanowisko pracy dyżurnych oraz pracownię techniki kryminalistycznej.
       Duże zaangażowanie w naszą inicjatywę świadczy o tym, że temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest cały czas aktualny – zauważa asp. szt. Wiktor Kaczmarek.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo dla klasy 5d sportowej z SP11 i i wychowawczyni - p. Bożeny, która zachęciła swoich uczniów do udziału w konkursie. Pan asp. szt. W. Kaczmarek poprowadził bardzo ciekawe zajęcia, a zwłaszcza podczas prezentacji policyjnego sprzętu.
Reklama