UWAGA!

Decyzję elblążan przyjmę z pokorą

 
Elbląg, Jerzy Wilk w towarzystwie Rafała Traksa podsumował kampanię wyborczą
Jerzy Wilk w towarzystwie Rafała Traksa podsumował kampanię wyborczą (fot. Mcihał Skroboszewski)

- W drugiej turze zmieniliśmy formę i treść kampanii. Z dystansem do siebie i z przekazem do ludzi młodych - tak właśnie została pomyślana grafika plakatów i sposób narracji - na kilka godzin przed ciszą wyborczą kampanię podsumował kandydat na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk.  - Żeby poszli na wybory.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości i kandydat na prezydenta Elbląga wskazywał: - W pierwszej turze odbyliśmy spotkania z wyborcami w terenie, rozdaliśmy 5 tysięcy ankiet - mówił Jerzy Wilk. - W drugiej turze zmieniliśmy formę i treść kampanii. Z dystansem do siebie i z przekazem do ludzi młodych - tak właśnie została pomyślana grafika plakatów i sposób narracji zainteresować ludzi młodych, żeby poszli na wybory. Zależy mi na tym, by Elbląg się rozwijał - kontynuował. - Gdybym nie został wybrany również będę starał się wspierać Elbląg, o ile prezydent miasta będzie miał chęć ze mną współpracować, bo do tej pory słabo to wyglądało - zauważył. - Przez 3 lata, gdy jestem posłem, nie miałem możliwości współpracy z obecnymi władzami miasta. To jest do osądzenia przez mieszkańców. Błędem jest, że nie wykorzystuje się potencjału posłów ziemi elbląskiej, by zabiegać o środki dla miasta.
       Jerzy Wilk podsumował swoją kampanię i zachęcał elblążan do pójścia na wybory.
       - Staraliśmy się prowadzić kampanię w sposób merytoryczny, to ja zawsze byłem atakowany przez konkurenta - mówił dziennikarzom. - Teraz wszystko w rękach elblążan, a każdy ich wybór przyjmę z pokorą. Ja mam co robić - dodał poseł PiS. - Jeśli elblążanie mi zaufają, będę przez 5 lat pracować dla nich, jeśli nie - będę dbał o interesy elblążan jako poseł. Przekop mierzei to główny priorytet mojego programu wyborczego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama