UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @RodemzElblaga - Mam też inne zajęcia, niż tylko użeranie się z nacjo-trollami w komentarzach;) Jak pisałem już wczoraj: W całym województwie (4 okręgi) otrzymałem 739 głosów, w Elblągu otrzymałem 441 głosów - do zdobycia mandatu w sejmiku okazało się to oczywiście niewystarczające, ale już z podobną, nieco mniejszą nawet, ilością głosów mandaty w elbląskiej Radzie Miejskiej zdobyło kilka osób, w tym np. prezydent Janusz Nowak (SLD, 391 głosów), czy np. prezydent Jacek Boruszka (KO, 225 głosów). Jak na debiut, żadne pieniądze na kampanię wyborczą i niemal brak wzmianek nt. partii Razem w lokalnych mediach, to uważam zupełnie przyzwoity wynik:) Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim głosującym na mnie i na Razemową listę nr 6 - lewicę odbudujemy i Razem damy radę:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2018-10-25)
  • A Soros zapłaci w końcu za Antifę, bo ludzie się wkruszają towarzyszu Koliński? Może bomba to za mało?
Reklama