UWAGA!

Prezydent zachęca do głosowania

Prezydent zachęca do głosowania

Szanowni Państwo, Drodzy Elblążanie, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy 21 października wzięli udział w wyborach samorządowych. Szczególne podziękowania składam tym mieszkańcom, którzy oddali głos na moją osobę i na kandydatów z listy KWW Witolda Wróblewskiego. Przed nami II tura wyborów. 4 listopada elblążanie, którzy wezmą udział w głosowaniu, zdecydują o przyszłości nas wszystkich. To bardzo odpowiedzialna decyzja, dlatego nie możemy pozwolić, aby ktoś podjął ją za nas.

Przez ostatnie cztery lata wspólnie udało nam się wiele osiągnąć. Wiele przedsięwzięć jeszcze jednak przed nami. Jeśli zechcą Państwo, bym nadal był Prezydentem, zrobię wszystko, by Elbląg - nasz wspólny Dom, rozwijał się dynamicznie i nowocześnie. Byśmy byli z niego dumni.
       Szanowni Państwo. Samorząd to największy sukces wolnej Polski - nie pozwólmy, by cokolwiek to zniszczyło. Bardzo więc Państwa proszę o udział w głosowaniu 4 listopada. Zaufajcie mojej osobie. Jestem głęboko przekonany, że moja wiedza i doświadczenie wsparte Państwa zaangażowaniem sprawią, że Elbląg będzie miejscem godnego życia nas wszystkich.
      
       Pozdrawiam
       Witold Wróblewski
      

       ---- ogłoszenie płatne ----
      
       Materiał sfinansowany przez KWW Witolda Wróblewskiego
      

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej