UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten pan już został wybrany na kolejną kadencję. Taką mamy demokrację a w zasadzie ordynację wyborczą. Jeżeli PiS wygra wybory to wejdą wszystkie osoby pierwsze na listach, nawet gdyby zebrały po 4 głosy. Dla tego nasi politycy nie szanują wyborców, to w dużej mierze nie od naszych głosów zależy ich wygrana tylko od woli kogoś kto umieszcza ich na liście wyborczej im wyżej tym lepiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Tttry(2019-07-13)
  • RobertKoliński @Tttry - To niestety prawda. Ale jest jeszcze jedno wyjście (poza niezbędną zmianą ordynacji po wyborach) - otóż wystarczy gremialnie zbojkotować głosowanie na PO-PiS i ten aparatczyk (oraz wielu innych) nie zostanie posłem:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    RobertKoliński(2019-07-14)
  • @RobertKoliński - jak rozumiem głosować na ciebie i neandertala, tudzież na wszelkiej maści degeneratów z lgbt, tak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    kreciol(2019-07-14)
  • RobertKoliński @kreciol - Ja przynajmniej jestem sto razy bardziej aktywny publicznie w różnych elbląskich (i nie tylko) sprawach jako zwykły, karminowo-alizarynowy obywatel, niż pierwszoplanowy poseł reżimowej partii znany tylko ze strząsania łupieżu Kaczyńskiemu z kołnierza, zajumania bańki spirytusu z magazynów Wojska Polskiego i wypadków samochodem powodowanych po pijaku:) Cała Polska z was się śmieje. .. :))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    RobertKoliński(2019-07-14)
  • @RobertKoliński - i co z tego wynika dla miasta? ano nic. .. koliński, cóż wy lewaki poza tęczowym dziadostwem możecie światu zaproponować?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    kreciol(2019-07-14)
  • @RobertKoliński - ale to ono są w parlamencie, a nie ty łachudro żyjąca na koszt państwa
  • @kreciol - przykład pisiora, któremu szkoła i tak nie potrzebna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    PolakKatolik(2019-07-14)
  • @PolakKatolik - no cóż kaczorowi w wykształceniu i tak patolo nie podskoczysz, a co do mojego, to w Elblagu jest niewielu, którzy mogą się równać z moim, i tyle w temacie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    kreciol(2019-07-15)
Reklama