UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Na liście "brunatnych" od fanów faszystowskiego ONR-u, aż czarno (nadwiślański paradoks taki kolorystyczny;) Hashtagi: #lewica,#antyfaszyzm,#PrawaCzlowieka,#GodnaPlaca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    49
    RobertKoliński(2019-09-04)
  • Ci którzy praktykuja kampanię negatywną udowadniają, że sami nie mają nic do zaoferowania. Pustoglowie i bezideowosc.
  • Będzie Pan Rywalizował z Panem Markiem Chrapanem? :D
  • RobertKoliński @Zen - Widzę, że jednak nie ja jeden się ubawiłem;) Panie Zen, na tamtej liście takich asów akurat jest więcej, część pamiętam wprost z sali sądowej, gdzie zeznawali przeciwko mnie m. in. zaświadczając gromadnie a bez mrugnięcia okiem jakie to brunatne ONR, Falanga, duce Mussolini i przedwojenny faszyzm były w dechę. Ciekawe, swoją drogą, jakież to pierwsze ustawy nam w swoim wymarzonym sejmie planują - Norymberskie?;)) Hashtagi: #lewica,#antyfaszyzm,#ONRtoZbiorZer
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    15
    RobertKoliński(2019-09-04)
  • Jak to możliwe, że te bezczelne, pełowskie nie poczuwają się w ogóle do winy, za osiem lat swoich rządów? Trzeba szmondakami jakoś wstrząsnąć. Przecież oni powinni się schować do jakiejś mysiej dziury, razem ze swoim gospodarczym guru - Balcerowiczem. Oni nie mają prawa w ogóle startować w wyborach. I nie do pojęcia jest, jak dużo ciągle Polaków nie widzi nic złego z tym, że przez osiem lat pełowskie ukradły polakom równowartość 2 000 000 mercedesów. Przecież z tego wynika, że każdy co piąty pracujący mógłby od państwa dostać za darmo mercedesa wartego 250 tyś zł! I nie mówimy o kradzieży pieniędzy z OFE, podniesieniu wieku emerytalnego, Amber Gold, aferze z lewym paliwem na stacjach benzynowych, wyprowadzeniem za granicę do Chile i Kanady 10 mld dolarów z KGHM itp. Jak to jest możliwe, że te pełowskie szmondaki nie siedzą jeszcze w więzieniach i bezczelnie startują w wyborach. Taka historia mogła zdarzyć się tylko w Polsce. Będą o tym kręcić w Hollywood filmy sensacyjne już niedługo. Złodziejstwa PO mają bezprecedensową skalę. To jest rekord Guinnessa. Ludzie! Przejrzyjcie na oczy!
  • @RobertKoliński - Mowa nienawiści, którą innym się przypisuje a o własnej zapomina. Nie wybrany, a już pokazuje, że nic nie warty.
  • RobertKoliński Może anonim wskazać w którym miejscu uprawiam tę rzekomą "mowę nienawiści"? Bo mnie zawsze uczono (mam zresztą na to stosowny wyrok sądowy nawet:), że "pisanie prawdy mową nienawiści nie jest". Hashtagi: #antyfaszyzm,#antysemityzm,#ONRtoZbiorZer
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    RobertKoliński(2019-09-04)
  • @RobertKoliński - I to uprawnia przy każdej okazji wszystkich wg dziwnego kodu dyskredytować. Każdy ma własne poglądy i ma prawo je głosić.
  • @RobertKoliński - a na liście różowych aż czerwono Panie Koliński.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    jaaaaaaaaaaaaaaa(2019-09-05)
  • A Ty lewacki gamoniu innego słowa nie znasz tylko faszyści faszystowskie faszyzm? Ty masz coś z deklem od tego nieróbstwa chcesz dostać się do koryta reprezentując takie słownictwo jesteś taki beznadziejny taki durny towarzyszu jak Ci twoi towarzysze Ciebie jeszcze akceptują robisz tej lewicy krecią robotę
Reklama