UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I bardzo dobrze. Niech ci co organizowali demonstacje, a nie przyszli zapłacą za postawienie na nogi służby prewencji Policji, pogotowia. Słone kary finansowe dla organiatorów powinny dotkliwie trzepnąć po kieszeni to KODziarskie lewactwo wraz z tą Domańską.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  58
  28
  JestemZa(2019-10-01)
 • @JestemZa - Ha ha ha. .. człowieku, jesteś kolejnym spośród "większej połowy" polactwa która bądź to nie potrafi czytać ze zrozumieniem bądź też nie potrafi wyciągać odpowiednich wniosków z przeczytanego tekstu. Współczuję po tysiąckroć :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  8
  KibiczProstej(2019-10-01)
 • @JestemZa - Na niedoszłe demonstrację wysłano po po jednym radiowozie, za to na Marsz Równości przyjechała policja z całego województwa. Więc kto tu postawił służby na nogi??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  10
  Do: JestemZa(2019-10-01)
 • RobertKoliński @Do: JestemZa - Różnica jest taka, że my na swój marsz przyszliśmy i zrealizowaliśmy go od początku do końca, podczas gdy fundamentalistyczne prawactwo olało swoje obowiązki, do których obliguje ich prawo i próbowali trollować władze państwowe i miejskie, za cięzki hajs podatnika. Uważam, że mądre władze publiczne powinny dobrać się teraz do rzyci tym organizatorom tak, aż się im pod nią zapali:) Hashtagi: #lewica,#prawo,#sprawiedliwosc,#rozum,#postep
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  33
  RobertKoliński(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - Za ciężki hajs podatnika będzie się teraz prowadzić dochodzenie, rozprawy sądowe a po kilku latach i kilogramach akt będzie nikogo satysfakcjonujący wyrok.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  4
  POwszystkim(2019-10-01)
 • RobertKoliński @POwszystkim - O, nieprawda - jeśli dojdzie do korzystnego dla rozumu, społeczeństwa i dobra publicznego wyroku w tej sprawie, to a) będzie można ściągnąć pieniądze na odszkodowanie za remont elewacji budynków czy wymianę znaków drogowych z tej prawicowej, pożal się Wielka Latająca Macko, fundacji oraz b) taki wyrok będzie miał wpływ na podobne przypadki w całej Polsce, co utrze nosa prawicowym fundamentalistom i zapobiegnie na przyszłość podobnemu, aspołecznemu i anty-obywatelskiemu łajdactwu fundacyjnych trolli:) Już kilka rewolucji wychodziło z Elbląga - w tym solidarnościowa czy antyfaszystowska - teraz czas na anty-fundamentalistyczną; niech się niesie Dobra Nowina:) Hashtagi: #lewica,#antyfaszyzm,#PrawaCzlowieka,#rozum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  21
  RobertKoliński(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - Rozpłynie się w gąszczu przepisów i chyba nie ma takiego przepisu zmuszającego kogoś do bycia na zgromadzeniu, zawsze można zachorować lub może coś wypaść, zdarzenie losowe. Proszę powiedzieć jak to się ma do kibiców eskortowanych przez policję na mecz a jeśli nie dotrą na ten mecz też złoży Pan doniesienie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  7
  POwszystkim(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - Może zamiast piany, organizatorzy różnej maści imprez polityczno-dewiacyjnych powinni we własnym zakresie zapewnić ochronę?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  3
  POwszystkim(2019-10-01)
 • RobertKoliński @POwszystkim - Przecież wskazałem w swoim zawiadomieniu co najmniej dwa przepisy, które odnoszą się do tej konkretnej, elbląskiej sytuacji - nie dotrzeć z przyczyn losowych to można na ew. jedno zgromadzenie, nieobecność na wszystkich dziesięciu (!) jest już celowym blokowaniem i karalnym działaniem antydemokratycznym zmierzającym do uniemożliwienia realizacji konstytucyjnych praw obywatelskich organizatorów i uczestników I Elbląskiego Marszu Równości, w tym m. in. prawa do zgromadzeń i wyrażania poglądów. Co do kibiców - jeśli nie dotarliby na mecz złośliwie zablokowani przez Policję za tzw. niewinność, to broniłbym kibiców, jeśli natomiast nie dotarliby tam z powodu urządzanych na mieście zadym i aktów wandalizmu, to. .. nie zająknąłbym się w ich obronie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  18
  RobertKoliński(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - W Jaki sposób doszło do zablokowania EMR zmieniono Wam trasę przez te zgłoszone zgromadzenia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  POwszystkim(2019-10-01)
 • RobertKoliński @POwszystkim - Owszem, tak - została zmieniona trasa marszu (co w sumie wyszło w mojej opinii nawet na lepsze, bo przynajmniej raz coś ciekawego muzycznie i kolorowego wydarzyło się na Zatorzu, o którym władze miejskie jednak zwykle zapominają;), niewiele też brakowało, żeby z powodu tych fałszywych kontr-zgłoszeń do samego wydarzenia (EMR) w ogóle nie doszło. A przecież demokracja, konstytucja, prawa człowieka i prawa obywatelskie są dla wszystkich, nie tylko dla fundamentalistycznego (łamiącego prawo i porządek, jak widać;) prawactwa:) Hashtagi: #lewica,#antyfaszyzm,#PrawaCzlowieka,#rozum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  17
  RobertKoliński(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - Pytanie jest takie dlaczego została zmieniona trasa, kto tym reguluje?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  POwszystkim(2019-10-01)
 • RobertKoliński @POwszystkim - Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności (miejski) i Policja, konkretnie. Kiedy jednak fałszywie zgłoszone zgromadzenia zablokowały praktycznie całe centrum miasta, to ja nawet jestem w stanie zrozumieć ich motywację.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  12
  RobertKoliński(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - Skąd wiedzieli, że ma się właśnie odbyć EMR, jest jakaś procedura: najpierw ogłoszenie w mediach potem wniosek o pozwolenie? Domyślam się, że trasach marszów decyduje kolejność zgłoszenia? Zadaję tyle pytań by zrozumieć sedno problemu, dziękuję za odpowiedzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  POwszystkim(2019-10-01)
 • RobertKoliński @POwszystkim - Ogłoszenia w mediach zwykle dokonuje się po fakcie zarejestrowania (zgłoszenia i akceptacji przez stosowne organy - tu: miasto i Policję) danego wydarzenia. Trasa była znana wcześniej (informowały o niej m. in. elbląskie media), stąd prawicowo-fundamentalistyczni wandale mieli czas, żeby swojego wandalizmu dokonać bezkarnie. Moim zdaniem wpływ na te bezkarne akty głupoty miała również rozproszona, czyli mniejsza niż zwykle, obecność Policji w mieście, bo musieli obstawiać 10 różnych, fałszywych zgromadzeń zgłoszonych przez fundamentalistów, o czym także wspominam we wniosku. Mam nadzieję, że Prokuratura i Sąd wezmą również i tę kwestię pod uwagę i ukarzą sprawców oraz podżegaczy:) Hashtagi: #lewica,#rozum,#PrawaCzlowieka,#bezpieczenstwo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  14
  RobertKoliński(2019-10-01)
 • @RobertKoliński - No to trzeba było mówić o Zatorzu, potem skorygować info:) Zobaczymy co z tym zgłoszeniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Coś mi mówi że nic większego z tego nie będzie, ale mogę się mylić. Człowiek jest istotą omylną:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  POwszyskim(2019-10-01)
Reklama