UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam nadzieję że wygra Missan. Nie dla PiSu!!!!! Hashtagi: #Ja
  • A jakie to korzyści dla elblążan przyniósł ten podnóżek harleya? Jacek z Lidzbarka mówi że to pionek w cieniu harleya nie wychylający się z szeregu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    64
    29
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-04-21)
  • Obaj kandydaci bardzo słabi. Missan "chce" ale niczego nie pokazał z Wróblewskim. Nikt Ci tyle nie da ile obiecać mogą kandydaci...
  • Z czego się cieszyć? Zamienia się stołkami z Wroblewskim. A trzeba też zauważyć, że Nissam deklarował, że przyjmie do Elbląga imigrantow, których przydzieli Polsce UE. Tak, że będziemy ich musieli zagospodarować, sam im utrzymanie. A co się będzie działo, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo Elblazan, a przedewszystkim naszych kobiet i dzieci to czas pokaże. Brawo cieszcie się że wygral Nissam. Haha
  • Nissan to marka samochodów, Missan Michał Prezydent Elbląga... szacunku Mama w domu nie nauczyła.... Hashtagi: #ElblagWolneMiastoodPiS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    22
    kaby(2024-04-21)
  • Tylko tyle cię obchodzi? A to że twój ulubieniec sprowadzi do Elbląga imigrantow to już nie? Masz dzieci? To myśl o ich przyszłym życiu. Obyś kiedyś nie żałował swojego wyboru. A szacunek to powinien być z obu stron. Tu większość rzuca różne obrażające hasełka w stronę Pana Śliwki, to cie nie razi? A to że jest nazwisko przekręcone, to literówka. Nikogo nie mam zamiaru obrażać, to wasza domena, np. stosowanie 8 gwiazdek w stosunku do obecnej opozycji. Jeżeli chcecie żeby was szanować, to sami też szanujcie wyborców PISu.
  • Taaaa.... sprowadzi imigrantów:))) a autor komentarza wie że to nie samorząd odpowiada za politykę migracyjną? Także nie strasz nie strasz bo się.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    6
    Koleszka(2024-04-21)
  • @Koleszka - Było słuchać co mówił na debatach, przyjmie wszystkich
Reklama