UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dajcie spokój, to już nie macie czym sądom głowy zawracać, tylko takimi pierdołami? I jakie on tam niby niebezpieczeństwo wywołał? Że niby mógł wpaść pod ten tramwaj? Serio? Przecież jechał ZA nim i nawet przy nagłym hamowaniu tramwaju zdążyłby się zatrzymać czy nawet nogami oprzeć o tramwaj, bo przecież taki kilkunastotonowy kloc nie zatrzyma się nagle w miejscu. Kiedyś robiło się kuligi zaprzęgnięte do konia, traktora czy samochodu i nikt z tego afery nie robił, a teraz zaraz zakażą w ogóle zjeżdżać na sankach BO NIEBEZPIECZNE!!! Echhh. .. jak to ktoś wyżej wspomniał - smutne miasto, smutni ludzie. .. i takie samo życie ich czeka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    8
    Zennon(2017-01-30)
  • @Zennon - Do Zenona:Gdyby kretyn spowodował wypadek, to pisałbyś, gdzie jest policja i sądy?Niech go zamkną na parę dni we Fromborku, to do końca życia odechce mu sie durnych zabaw.
  • @mm263 - @mm263,ale wyjaśnij mi proszę jak on miał tam spowodować wypadek? JAK? Daj mi choć 1 sensowny przykład? Toć już zwykły pieszy przechodzący przez tory stwarza większe niebezpieczeństwo, bo może nieuważnie wejść wprost pod nadjeżdżający tramwaj, a tu? Odstaw na chwilę ten cały jad i niechęć do niego i posługując się jedynie rozsądkiem odpowiedz proszę na moje pytania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Zennon(2017-01-30)
  • @Zennon - Naprawdę wyobraźnia tak Cię ogranicza? Mógł się zwyczajnie przewrócić na jakiejś bruździe, albo uderzając w szynę. Wleciałby na drugi tor, wprost pod drugi tramwaj, który zacząłby mocno hamować, co niesamowicie poturbowałoby pasażerów - zwłaszcza starsze osoby lub małe dzieci. Zapewne dzieciak planował dłuższą przejażdżkę i znalazłby się w ruchu drogowym i doszłyby jeszcze wypadki samochodów, gdyby stracił kontrolę nad sankami.
  • Ba, mało mówić o poturbowaniu. Tramwaj mógłby się wykoleić na łuku.
  • Taaa. .. i jeszcze uderzyłby w drzewo, którego tam nie ma, następnie spadłby meteoryt który by wszystkich pozabijał, potem po trzęsieniu ziemi powstałby krater, w którego ci martwi by powpadali. .. serio, prosiłem o SENSOWNY przykład. To, co opisałeś jest niemal tak samo prawdopodobne, jak to, co ja opisałem przed chwilą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Zennon(2017-01-30)
  • @Zennon - I po co piszesz takie głupoty? Uderzenie w szynę na łuku sankami jest Twoim zdaniem równie prawdopodobne, co uderzenie w nieistniejące drzewo, albo wpadnięcie w krater po meteorycie? Brawo, idź dalej odrabiać lekcje. Zwłaszcza te z matematyki i fizyki - bardzo dobrze rozwijają zdolność myślenia.
  • No rzeczywiście tam był taki łuk, takie bruzdy i takie niebezpieczeństwo że hoho! Skoki ze spadochronem czy bungee to normalnie dziecinada przy niebezpieczeństwie w tym przypadku! Tak na dobrą sprawę to powinien być zakaz wychodzenia z domu, bo jak się na chodniku potkniesz, przewrócisz pod nadjeżdżający samochód (albo, co gorsze, autobus!), kierowca w panice uderzy w budynek i ludzi pozabija! Do sądu z każdym, kto wychodzi z domu! A co do nauki fizyki i matematyki - Toobie jak widać niewiele to dało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Zennon(2017-01-30)
  • @mm263 - Superniebezpieczny zbrodniarz B. C. "Brzoza" Saneczkarz schwytany!!! Gratuluje tego niebywałego sukcesu Elbląskiej Milicji!!! Tymczasem dopalacze jak stoją otwarte tak stoją. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Uciekinierzprzedmieścia2(2017-01-30)
  • @Zennon - Różnica między nami jest taka, że Ty będziesz, albo już płacisz słono za swoją głupotę, a ja dzięki swojej mądrości mam spokój i jeszcze się z Ciebie pośmieję :) Zamiast wymyślać kolejne nonsensy, lepiej zastanów się nad swoim życiem, naucz czytać ze zrozumieniem i myśleć - w dowolnej kolejności, każda z tych czynności przyda Ci się prędzej, czy później w życiu. Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki, że Ci się uda :)
  • @Zennon - Policja w Elblągu nie ma co robić. Nigdzie ich nie widać, od komisariatu na Starówkę mają 2 minuty drogi, ale zawsze przyjadą po awanturze, albo jak coś już jest zniszczone. Najlepiej im wychodzi wlepianie mandatów babciom po 19 na pobocznych drogach (dla ich bezpieczeństwa oczywiście i nauczki na przyszłość) i spektakularne procesy jak tych chłopaków. Nie łamcie się idiotami z komisariatu, bo tresowani są do przede wszystkim do spokojnego odpykania dyżuru i ściągania haraczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    policja(2017-03-03)
Reklama