UWAGA!

Areszt za znęcanie się nad matką

 
Elbląg, Areszt za znęcanie się nad matką

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy przemocy domowej. 32-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją matką. Mężczyzna odpowie również za zmuszanie pokrzywdzonej do zmiany zeznań. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-latek działał w warunkach tzw. recydywy.

Na początku listopada policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie powiatu braniewskiego, w którym według zgłoszenia miała trwać awantura. Patrol potwierdził ten fakt, a będąc na miejscu ustalił, że za całe zajście odpowiedzialny jest 32-latek. W celu zapewnienia bezpieczeństwa kobiecie funkcjonariusze zatrzymali jej syna, a następnie doprowadzili do policyjnej celi.
       Z informacji posiadanych przez kryminalnych wynika, że podejrzany odbywał już karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad pokrzywdzoną. Niestety miesiące spędzone w więzieniu nie wpłynęły na zmianę jego zachowania. Co więcej, 32-latek nie tylko wszczynał awantury, ale również bezprawnie próbował wpłynąć na treść zeznań swojej matki. W dniu, w którym sprawca przemocy domowej został zatrzymany przez funkcjonariuszy, działał w warunkach recydywy.
       Prokurator na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec podejrzanego. W weekend w sądzie zapadła decyzja o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące w więziennej celi.
      
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama