UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Areszt za znęcanie się nad matką

 
Elbląg, Areszt za znęcanie się nad matką
Reklama

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy przemocy domowej. 32-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją matką. Mężczyzna odpowie również za zmuszanie pokrzywdzonej do zmiany zeznań. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-latek działał w warunkach tzw. recydywy.

Na początku listopada policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie powiatu braniewskiego, w którym według zgłoszenia miała trwać awantura. Patrol potwierdził ten fakt, a będąc na miejscu ustalił, że za całe zajście odpowiedzialny jest 32-latek. W celu zapewnienia bezpieczeństwa kobiecie funkcjonariusze zatrzymali jej syna, a następnie doprowadzili do policyjnej celi.
       Z informacji posiadanych przez kryminalnych wynika, że podejrzany odbywał już karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad pokrzywdzoną. Niestety miesiące spędzone w więzieniu nie wpłynęły na zmianę jego zachowania. Co więcej, 32-latek nie tylko wszczynał awantury, ale również bezprawnie próbował wpłynąć na treść zeznań swojej matki. W dniu, w którym sprawca przemocy domowej został zatrzymany przez funkcjonariuszy, działał w warunkach recydywy.
       Prokurator na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec podejrzanego. W weekend w sądzie zapadła decyzja o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące w więziennej celi.
      
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama