UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No tak na trasie Uni w kierunku Kazimierzowa siedzą po prawej stronie w krzaczorach policjanci, nic na tej trasie nie ma: chodnika, przejścia dla pieszych można swobodnie jechać szybciej, jest tam dalej znak 70.Dalej Nowy Dwór Elbląski wiem, że często stoją w krzaczorach, jadę między Jegłownikiem a NDE 70 bo nie ma sensu się rozpędza, mija mnie Audi jest okazja rozumiem, na znaku obszar zabudowany hamuje. Co dalej widzę kochana policja, każe mu zjeżdżać, będzie mandacik bo do 50 nie zdążył wyhamować na znaku. W obydwu przypadkach to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem tylko z chamstwem by wcisnąć mandat. Rozumiem w mieście jak ktoś zasuwa powyżej 50,ale nie to, że ktoś płynnie hamuje, by nie zaskoczyć jadącego za nim a tu chłopcy już czekają z drukami, paranoja. Jeszcze raz. czasami znak coś zasłania lub jest za zakrętem, lub za górką a nikt nie będzie gwałtownie dawał po heblach bo ktoś wjedzie w kuper a tu siedzą w krzaczorach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  POwszystkim(2019-09-20)
 • @POwszystkim - Człowieku, czy sądzisz, że kierowca, który ma przepisy w czterech literach będzie ich przestrzegał w obszarze zabudowanym, gdzie jest powiedzmy sporo pieszych czy rowerzystów? Jeżeli ktoś ma w swojej "pale" zakodowane łamanie przepisów to obojętnie, gdzie będzie, to będzie je łamał, dlatego też policjanci powinni wzmóc kontrole i jeszcze bardziej surowiej karać !!! To jest jedyna droga, aby przynajmniej nieco procentowo zmusić kierowców jednak do szanowania tych przepisów, bo w przeciwnym razie dojdzie do sytuacji być może nie do opanowania, Coraz więcej mamy na drogach oszołomów i to chyba nie podlega dyskusji !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  norbidorbi(2019-09-21)
 • @norbidorbi - "Człowieku" a przeczytałeś toco napisałem, " Rozumiem w mieście jak ktoś zasuwa powyżej 50.. ". Gdzie napisałem by nie karać piratów drogowych? Każdy z nas zna takie miejsca gdzie rzeczywiście kierowcy niebezpiecznie jeżdżą a policji nie zobaczysz przez lata. Choćby przed chwilą Nowym Dworze Elbląskim wyprzedził mnie ktoś na podwójnej ciągłej, przed zakrętem, gdzie ja jechałem przepisowo. Tylko jest różnica miedzy takim kierowcą a kierowcą który nie zna trasy i nagle widzi znak obszar zabudowany zza znaku przebiegające zwierzęta, zza krzaków, gdy wyhamuje parę metrów dalej nic się nie stanie, już chyba prościej nie potrafię napisać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POwszystkim(2019-09-22)
Reklama