UWAGA!

Kieszonkowcy wykorzystują nieuwagę

Wczoraj (4 września) do elbląskiej komendy policji zgłosiły się dwie kobiety, które zostały okradzione przez kieszonkowca. Złodziej wykorzystał ich nieuwagę i pozbawił pieniędzy, kart bankowych oraz dokumentów.

Pierwsza kobieta została okradziona 31 sierpnia. Około południa wsiadała na Placu Dworcowym do autobusu. Tam złodziej wykorzystując chwilową nieuwagę kobiety wyjął z jej torebki portmonetkę z pieniędzmi, dokumentami i kartą bankomatową.
     Kolejna elblążanka została okradziona 2 września na targowisku miejskim. Złodziej niepostrzeżenie wyjął kobiecie z torebki portmonetkę z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci starają się zatrzymać złodziei.
     - Apelujemy do mieszkańców Elbląga o zwracanie baczniejszej uwagi na noszone przy sobie mienie, takie jak dokumenty, pieniądze czy telefony komórkowe - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Rzeczy giną głównie z kieszeni kurtek pozostawionych bez opieki, stolików barowych, podczas prowokowanego tłoku w środkach komunikacji. Nie ułatwiajmy działalności przestępcom i zwracajmy szczególną uwagę na swoje rzeczy.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama