UWAGA!

Nagroda za pomoc policji

Elbląg, Plecak przestępcy
Plecak przestępcy (fot. KMP)

Komendant Miejski Policji w Elblągu wyznaczył nagrodę pieniężną dla osoby, która przekaże informację pomocną w zatrzymaniu sprawców kradzieży z 28 grudnia przy ul. Płk. Dąbka. Jak już informowaliśmy, trzech młodych mężczyzn okradło tam klientkę apteki. Policja dysponuje kurtką i plecakiem jednego z młodocianych przestępców.

Do kradzieży doszło w aptece przy ul. Płk. Dąbka. Gdy kobieta płaciła za leki, podszedł do niej jeden ze sprawców i ukradł leżące na blacie pieniądze. Trzej nieletni uciekli na teren Gildii Kupców Żuławskich, gdzie próbował ich zatrzymać ochroniarz obiektu. Sprawcom udało się uciec, jednak ochroniarz zdołał zedrzeć z jednego z nich kurtkę i plecak.
     Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub znają właściciela plecaka, proszone są o osobisty kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Elblągu lub telefonicznie - nr 55 230 15 12, 55 230 15 55, 997 lub 112.
     Informujemy również, że na stronie internetowej elbląskiej komendy Policji www.elblag.policja.gov.pl, jest link - „przekaż informację”, gdzie w sposób anonimowy można przekazać informację o przestępstwach i ich sprawcach.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama