UWAGA!

Napadł na staruszkę, teraz posiedzi

Elbląg, Napadł na staruszkę, teraz posiedzi

Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Elblągu zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec 18-letniego Piotra Z., który 23 października przewrócił, a następnie okradł 83-letnią staruszkę. Funkcjonariusze kryminalni zatrzymali mężczyznę trzy dni później. Udowodnili mu jeszcze dokonanie 12 innych przestępstw na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło 23 października około godziny 14 przy ulicy Rypińskiej w Elblągu. Sprawca wyrwał starszej kobiecie torebkę z dokumentami, portfelem (w portfelu było 10 zł) i uciekł. 83-latka trafiła do szpitala, gdyż mężczyzna pchnął ją na ziemię, a w efekcie kobieta doznała złamania kości biodrowej.
       Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę 26 października o godzinie 6.05 w mieszkaniu. Zatrzymany to 18-letni Piotr Z. karany wcześniej za kradzieże. 17 września tegor oku wyszedł na wolność z zakładu karnego, gdzie odsiadywał wyrok właśnie za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci udowodnili 18-latkowi jeszcze 12 innych przestępstw, których dokonał na terenie miasta, między innymi kradzież: rowerów, kołpaków samochodowych, dokumentów, kart bankomatowych.
       Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Elblągu zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec 18-letniego Piotra Z.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama