UWAGA!

Okradał kobiety na cmentarzu

 
Elbląg, Okradał kobiety na cmentarzu

Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich zatrzymali wczoraj (26 września) 15-latka, który kradł damskie torebki na cmentarzu Dębica. Teraz czeka go młodzieżowy ośrodek wychowawczy.

Mariusz K. został zatrzymany o godzinie 10 w swoim mieszkaniu. Przyznał się policjantom do kradzieży trzech torebek na cmentarzu Dębica. Kradzieże miały miejsce we wrześniu między godzinami 12 a 14. Najpierw obserwował ofiary, czekał na moment, kiedy pozostawią torebki bez opieki i kradł je. Z torebek wyjmował portfel i telefon, resztę wyrzucał w lesie. Jego łupem padły pieniądze w kwocie 400 zł, trzy telefony komórkowe, dokumenty. 15-latek przyznał się do winy. Był już wcześniej notowany za kradzieże metalowych elementów ozdobnych z nagrobków. Za te czyny postanowieniem sądu rodzinnego został skierowany do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Teraz po raz kolejny będzie odpowiadał przed sądem, który zadecyduje o jego dalszym losie.
       W czasie porządkowania grobów nie pozostawiajmy ani na chwilę torebek czy saszetek bez opieki, nie prośmy o pomoc przygodnie napotkanych ludzi.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama