UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • odezwali się abstynęci co nigdy nachlani jak wory nie mieli dzieci pod opieką
  • Jestem matką, mam córeczkę i nie mogę powiedzieć, że odkąd zostałam mamą nie miałam alkoholu w ustach i uważam, że to nic złego pod warunkiem, że człowiek zachowuje umiar, a przede wszystkim nie doprowadza się do stanu w którym ma wy. .. .ne na wszystko i na własne dziecko również. tego nie jestem w stanie pojąć i nawet nie chce, bo dla mnie moje dziecko jest najważniejsze i dlatego gdybym kiedykolwiek doprowadziła się do takiego stanu wolałabym żeby odebrano mi dziecko, wolałabym, żeby dostało szanse na życie z "mamą" dla, której nic w świecie nie będzie ważniejsze, niż żeby patrzyło na toczącą się "mamusie" bełkoczącą coś pod nosem. .. .. roczne i trzyletnie dziecko przeżyją rozstanie z mamą, ale dzieci szybko zapominają, jeżeli szybko trafią do rodziny zastępczej i otrzymają miłość zapomną. .. .czas leczy rany. .. .a jeżeli dalej będą żyły z patologiczną mamą przeżywać będą ból i rozczarowanie za każdym razem kiedy mamusia postanowi się "zrelaksować"
  • Co innego jest pić alkohol mieć pod opieką dziecko, zakończyć w odpowiednim momencie i nie narażać dziecka na urazy psychiczne i fizyczne a co innego jest stać pijanym z gołym dzieckiem na rękach i się awanturować. .. .uważam twoją wypowiedź za nieadekwatną do tego co tam się wydarzyło. Co innego spędzić miło czas w gronie przyjaciół popijając drinka i mieć dziecko pod opieką, a co innego nachlać się robić awantury i mieć własne dzieci w du. .. e. Alkohol jest dla ludzi, awantury też, bo bez tego byłoby nudno:) ale ani jedno ani drugie nie jest dla dzieci
Reklama