UWAGA!

Podpalał samochody w drodze do domu

 
Elbląg, Podpalał samochody w drodze do domu
(fot. KMP Elbląg)

Spalone bmw oraz nadpalony ford fiesta - to efekt działania 27-latka, który w trakcie powrotu do domu … podpalał zaparkowane samochody. Mężczyzna zabierał z nich emblematy i tablice rejestracyjne. Po kilkunastu minutach od pierwszego zgłoszenia mężczyzna został zatrzymany. Miał przy sobie komplet tablic rejestracyjnych z podpalonych pojazdów.

Była godzina 6.30 w niedzielę rano, gdy policjanci pojechali na interwencję na ul. 12 Lutego w sprawie płonącego bmw. Na miejscu okazało się, że pożar auta gaszą już strażacy, ale w tym samym czasie wpłynęło zgłoszenie o innym płonącym aucie przy ul. Królewieckiej.Policjanci pojechali na ul. Królewiecką i tam okazało się, że była to próba podpalenia zaparkowanego forda fiesty. Oba samochody nie miały tablic rejestracyjnych.
       Ulicę dalej został zatrzymany mężczyzna, który włamał się do osobowego audi, wybijając szybę przy pomocy kostki brukowej. Policjanci zatrzymali 27-latka. Mężczyzna miał przy sobie tablice rejestracyjne od płonących wcześniej pojazdów, miał także emblematy zdjęte z podpalonego bmw przy ul. 12 Lutego.
       27-latek był pobudzony i nie potrafił w logiczny sposób wytłumaczyć, co robi w nieswoim aucie i dlaczego ma przy sobie tablice rejestracyjne. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. W toku postępowania policjanci sprawdzą czy mężczyzna ten leczył się psychiatrycznie.
       Za zniszczenie mienia zgodnie z Kodeksem Karnym może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
      
      
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama