UWAGA!

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł na starszą panią

Elbląg, Policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł na starszą panią
fot. AD

„W dniu 23 października o godzinie 14 przy ulicy Rypińskiej (na wysokości przedszkola) miał miejsce rozbój na mojej babci” – napisał do nas Czytelnik. Nieznany sprawca wyrwał kobiecie torebkę i uciekł. Zdenerwowany wnuczek zadeklarował nawet nagrodę pieniężną dla osoby, która pomoże w ujęciu napastnika. Dziś rano policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę.

„Sprawca rozboju szedł od strony ulicy Brzeskiej, na wysokości przedszkola wyrwał babci torebkę przewracając ją jednocześnie na jezdnię. W wyniku upadku babcia dostała poważnego uszkodzenia ciała, które po zabiegu operacyjnym będzie wymagało rehabilitacji. Sprawca po wyrwaniu torebki uciekł w kierunku ulicy Lubranieckiej” – tak zdarzenie opisał Czytelnik. Podał także rysopis sprawcy i zaapelował do świadków o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
       Dziś (26 października)  rano policjanci zatrzymali sprawcę w jego mieszkaniu.
       - Mężczyzna wyrwał starszej kobiecie torebkę z dokumentami, portfelem (w portfelu było 10 zł) i uciekł – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - 18-letni Piotr Z. był już karany wcześniej za kradzieże. 17 września tego roku wyszedł na wolność z zakładu karnego, gdzie odsiadywał wyrok właśnie za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci będą teraz ustalać, czy zatrzymany mężczyzna nie dokonał innych kradzieży na terenie miasta – dodaje Sawicki.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • takich to trzeba tepic nie wolno ruszac starszych osob jakies zasady musza byc buractwo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lepiejnie(2010-10-26)
 • Wczoraj około 16tej od strony ulicy Brzeskiej w stronę Daszyńskiego przemieszczał się młodzieniec z damską torebką - może zanim go zatrzymano zdążył obrabować jeszcze kogoś?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  K.........(2010-10-26)
 • Może to ta sama menda co dziś przed szóstą rano koło rybola na Zawadzie napadła na moją żonę? Do K. .. - możesz opisać jak był ubrany?
 • Pewnie szukał młoda kasiasta, ale wiekszośc młodych juz opuściła to miasto :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dadkus(2010-10-26)
 • A wnuczek dal nagrode policji? tak jak obecał?
 • policja dostaje co miesiąc nagrodę w postaci pensji i nie tylko. Po drugie przeczytaj rotę przysięgi może coś zajarzysz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kpt.Klos(2010-10-26)
 • Zdenerwowany wnuczek zadeklarował nawet nagrodę pieniężną dla osoby, która pomoże w ujęciu napastnika. Powinien byc konksekwentny
 • Do CWJ: o rysopis tego młodzieńca możesz zapytać panie ekspedientki w Vabanku na Daszyńskiego - to one go widziały i komentowały sytuację
 • Ten gość t2wojtas.prv.pl mieszka przy Zawadzie i buja się z damską torebką. Ale złodziejem nie jest
 • No tak. .. Mężczyzna chodzący z damską torebką to widok tak niezwykły, że można niechcący nabrać podejrzeń. .. Ale pewno przyjdzie się przyzwyczaić w ramach równouprawnienia teraz do panów z damskimi torebkami, a może w przyszłości do panów w spódnicach tak, jak kobiety kiedyś zaczęły chodzić w spodniach i krawatach. ..
 • W tej okolicy Brzeska, park, Rypinska ciagle cos sie dzieje. Ławki przy ulicy Brzeskiej obok parku przy sklepach służą do picia alkoholu przez element. Dzieci to na tych ławkach nie widzę. Zlikwidowac ławki i zrobic parking. Łudzie z okolicznych domów i klienci okolicznych sklepów i biblioteki władzom przyklasną. Ławek wystarczy w parku pijakom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec ul Brzeskiej(2010-10-27)
 • SZMACIARZ lać takiego tylko pałą i patrzeć czy równo puchnie
Reklama