UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • śmieszne kary - czy to w ogóle można uznać za karę i społeczną sprawiedliwość. Naprawdę jestem za tym, aby zreformować sądy i wywalić na zbity pysk kilkudziesięciu sędziów. Pozostali powinni podlegać okresowym ocenom przydatności do pełnionej funkcji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  53
  2
  ]-lkv,z\'(2017-10-09)
 • @]-lkv,z\' - O karę wnioskuje prokurator, obrońca żąda łagodniejszej, Sąd bada kto ma rację i osądza czyje jest na wierzchu. Sądy rozstrzygają spory prawne pomiędzy stronami, sam nie jest stroną i pretensję należy mieć do oskarżyciela. Wszędzie pracują ludzie najpierw policja pójdzie na skróty, potem prokurator nie ma z czym wnosić o większą karę, a potem jeszcze Sąd w przypadku wątpliwości jest zmuszony rozstrzygać je na korzyść oskarżonego, 1+2+3= problem jest w naturze ludzkiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  OnZEga(2017-10-09)
 • @OnZEga - O jakich wątpliwościach mówisz? Co do winy i zamiaru sprawców? Owszem, duża wina musi leżeć po stronie oskarżyciela, czyli prokuratora, ale to sędzia rozstrzyga o winie i karze. Sędzia nie ma być - moim zdaniem - bezstronny, tylko ma tak dopierd. .. .. oskarżonemu, aby inni poszli po rozum do głowy i dwa razy zastanowili się, czy warto popełnić przestępstwo. Nie stawiajmy przepisów nad ludzką krzywdę i sprawiedliwość.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  mvl;kkmn(2017-10-09)
 • Przecież to była próba zabójstwa z porwaniem co najmniej 10 lat
Reklama