UWAGA!

Pościg na Rzepakowej

 
Elbląg, Pościg na Rzepakowej

Policjanci ścigali wczoraj w nocy auto, które nie zatrzymało się do kontroli drogowej. Ford focus podczas ucieczki wjechał na wyboje na ul. Rzepakowej i tam się zatrzymał. 23-letni właściciel auta, który był w środku pojazdu twierdzi..., że nim nie kierował. 

Była godz. 0.50, gdy policjanci patrolowo-interwencyjni postanowili skontrolować jadącego ulicą Odrodzenia forda focusa na olsztyńskich tablicach rejestracyjnych. Funkcjonariusze włączyli niebieskie sygnały oraz syrenę, ale… mężczyzna kierujący fordem zaczął nagle przyspieszać. Zatrzymano go na ulicy Rzepakowej. Auto wjechało na wyboje i uległo uszkodzeniu. Mężczyzna, który był w samochodzie twierdził, że jest tylko pasażerem i nie kierował autem, a za kierownicą według jego relacji miał siedzieć ktoś zupełnie inny. Twierdził, że nie zna tego mężczyzny, bo spotkał go chwilę wcześniej na ulicy i dał mu „pokierować” kupionym dwa tygodnie temu autem.
       Policjanci zabezpieczyli uszkodzonego forda focusa na parkingu. 23-letni właściciel samochodu po złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu. 
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama