UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gówno prawda, że mopsiary nie miały sygnałów. Zawsze się tak tłumaczą. Na jaki sygnał one czekają? Pewnie na formalne zgłoszenie na piśmie bo na inne nie reagują. Kiedyś na zgłoszenie telefoniczne mopsiara odpowiedziała: "proszę nie przesadzać, czy to jakaś zemsta - ten telefon?" Pół roku później było już bardzo źle i za późno. Także, piepszenie o braku sygnałów to jest stara śpiewka.
  • W mopsie pracują kobitki za 1880 netto a wymaga się od nich nie wiem czego.
  • @sdsd - do 'sdsd', Przecież same aplikowały tam o pracę. Na rozmowie o pracę wyraźnie informuje się kandydata o możliwych (niskich) zarobkach i każda o tym dobrze wie! Dopiero po podpisaniu umowy o pracę wynagrodzenie im nie pasuje, co oznacza, że kłamały na rekrutacji (że wynagrodzenie im odpowiada). Umowa o pracę to DOBROWOLNA umowa 2 stron!!! Nie pasuje Ci, to nie podpisuj !!! Absolutnie karygodne jest niedopełnienie obowiązków pracowniczych zasłaniając się stwierdzeniem że: pracodawca mało płaci, to ja mam gdzieś moje obowiązki służbowe. Szanowna pracownico mops, jeśli uważasz że Twoje wynagrodzenie jest zbyt niskie do zakresu obowiązków, złóż wypowiedzenie i odejdź. Nie oszukuj pracodawcy, siebie i klientów.
  • @sdsd - ja pracuję za dwa tysiące i ode mnie wymagaja też góry złota
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    jack763429(2017-12-28)
  • układ broni mopsiary, czas na reformę mopsów,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    suweren chodzący po wolnosci(2017-12-29)
Reklama