UWAGA!

Przestępczy duet

W ręce elbląskich kryminalnych wpadli dwaj mężczyźni podejrzani o dokonanie rozboju oraz kradzieży z włamaniem. Dodatkowo jednemu z nich policjanci udowodnili wyłudzenie 32 telefonów komórkowych z firmowych salonów na terenie miasta.

21-letni Przemysław K. oraz 23-letni Sebastian Z. mają na swoim koncie rozbój oraz dwie kradzieże z włamaniem. Czynów tych dopuścili się na przełomie ostatnich miesięcy.
       - Co więcej, policjanci udowodnili 23-letniemu Sebastianowi Z. wyłudzenie telefonów komórkowych od różnych operatorów na terenie Elbląga – dodaje sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Działał on wspólnie z 18-letnią dziewczyną. Telefony wyłudzał na podstawie fałszywych zaświadczeń o zatrudnieniu, podpisując umowy abonenckie. Później, pozyskane w ten sposób aparaty sprzedawał. Policjanci udowodnili mu wyłudzenie w ten sposób 32 telefonów komórkowych.
       Obaj mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Może im grozić kara nawet do 12 lat więzienia.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • I następne darmozjady na naszym utrzymaniu !!!!! Posiedzą parę lat i po wyjściu bedą robić to samo !!! A do normalnej pracy się nie ruszą !!!!
Reklama