UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprostowanie

2018-11-18
22:00

Po publikacji artykułu "Nękania nie było, rolnik niewinny" otrzymaliśmy sprostowanie nadesłane przez Marcina Wróbla, adwokata jednej ze stron w tej sprawie, które poniżej publikujemy.

Uprzejmie informuję, że odnośny artykuł zawiera nieprawdę - "Strony próbowały mediacji, ale porozumienia nie udało się osiągnąć. Jan G. upierał się, że jest niewinny, nie chciał zapłacić zadośćuczynienia więc spór musiał rozstrzygnąć sąd." Powyższe wskazuje, że pokrzywdzona domagała się zadośćuczynienia na etapie postępowania mediacyjnego. Jeszcze raz podkreślam, że jest to nieprawda. Roszczenie zadośćuczynienia zostało zgłoszone na drugim terminie rozprawy przed sądem I instancji.
       Oczekuję sprostowania wskazanej informacji w dniu jutrzejszym na stronie głównej waszej gazety do godziny 12:00 poprzez zamieszenie treści - W artykule pt. tytułem "Nękania nie było, rolnik niewinny" umieszczonym na naszej stronie w dniu 13 listopada 2018 roku zamieściliśmy nieprawdę podając, że pokrzywdzona w trakcie mediacji domagała się od Jana G. zadośćuczynienia" Sprostowanie proszę opatrzyć tytułem artykułu - Sprawa Rolnika - sprostowanie".
      
adw. Marcin Wróbel

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama