UWAGA!

Uderzył w zaparkowany pojazd i odjechał

 
Elbląg, Uderzył w zaparkowany pojazd i odjechał

Dwa mandaty o łącznej wartości tysiąca zł to kara, jaką poniósł nieodpowiedzialny kierowca. Jak ustalili policjanci, mężczyzna najpierw uderzył w zaparkowany właściwie samochód, a potem odjechał. Funkcjonariusze ustalili nie tylko personalia 23-latka, ale również to, że nie powinien on w ogóle prowadzić, gdyż jego prawo jazdy straciło ważność.

Wczoraj (30 października) po godz. 20 policjanci zostali powiadomieni przez kobietę, że ktoś uderzył w jej zaparkowany samochód, a potem odjechał w nieznanym kierunku. Interweniujący funkcjonariusze szybko dotarli do osoby odpowiedzialnej za to zdarzenie. Okazało się, że 23-latek podczas cofania zahaczył tyłem swojego samochodu o pojazd pokrzywdzonej, a potem odjechał. Nie było to jednak jedyne przewinienie kierowcy. Policjanci zweryfikowali fakt posiadania przez mężczyznę uprawnień, a wynik był jednoznaczny – nie powinien on w ogóle prowadzić auta. Prawo jazdy 23-latka utraciło ważność. W ciągu jednej interwencji mężczyzna za popełnione wykroczenia został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę tysiąca zł. Funkcjonariusze zatrzymali również jego prawo jazdy.
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • nieważne prawko bo? bo zabrane za punkty? bo skończyło sie badanie lekarskie?, dwa mandaty za? za kolizje jeden, drugi za ucieczkę z miejsca kolizji a trzeci za prowadzenie pojazdu bez uprawnień?? to jak dwa mandaty? Gdzie rzetelność podawania faktów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RafałPe(2016-11-02)
Reklama