UWAGA!

Ukradli metalowe przęsła z ogrodzenia

 
Elbląg, Ukradli metalowe przęsła z ogrodzenia

Policyjny patrol zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy obcięli i zabrali fragmenty metalowego ogrodzenia przy ul. Okrężnej. Jeden ze sprawców okazał się być poszukiwany listem gończym. Teraz obaj zatrzymani odpowiedzą za kradzież.

Była sobota (29 września) godzina 9 rano. Policjanci kontrolowali teren działek przy ul. Okrężnej. W pewnym momencie zauważyli, że ogrodzenie jednej z nich ma wypiłowane metalowe przęsła. Ślady cięć były świeże i wskazywały na to, że sprawcy musieli zrobić to niedawno. Funkcjonariusze sprawdzili okoliczny teren i po chwili zauważyli dwóch mężczyzn pchających wózek, na którym znajdują się metalowe przęsła ogrodzeniowe. W wózku znajdowały się także 2 piłki do metalu. Zatrzymani mężczyźni to: 37 letni Andrzej M. oraz 35-letni Piotr S. Po sprawdzeniu ich w policyjnej bazie danych, okazało się, że 37-latek jest poszukiwany listem gończym przez policję z Poznania. Obaj zostali przewiezieni do komendy, obaj odpowiedzą teraz za kradzież. Kodeks Karny za taki czyn przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • no to zime maja z lekarzem i jedzonkiem zapewniona. zamiast tego prace spoleczne powinni otrzymac na zimnie po 8 godzin dziennie to by nauczyli sie a nie w cieplutkie mury zapeklowac i zarcie dawac!
  • Gdyby funkcjonariusze nie zatrzymali ich, to na pewno właściciel punktu złomu przytrzymałby ich przy próbie sprzedaży i powiadomił niezwłocznie policję.
  • Punktu skupu złomu oczywiście. Prawda ich właściciele, że mam rację ?
Reklama