UWAGA!

Włamanie do kościoła w Rychlikach

16-letni mieszkaniec Rychlik włamał się do miejscowego kościoła i ukradł pieniądze z puszki na datki. Przedtem okradał bar.

O włamaniu powiadomił policję 31 stycznia proboszcz parafii w Rychlikach. Funkcjonariusze z Pasłęka na miejscu rozpoczęli dochodzenie i przesłuchali wielu mieszkańców Rychlik. Dość szybko, dzięki przyjętym hipotezom, udało się wskazać sprawcę, którym okazał się ów szesnastolatek. W trakcie przesłuchania przyznał się on do przestępstwa, nie potrafił jednak określić motywu swego działania. Jak się później okazało, nie był to jednorazowy „skok” nieletniego. We wrześniu 2005 r. i styczniu 2006 r. włamał się do miejscowego baru, skąd kradł wyroby tytoniowe i spożywcze.
     Młodocianym przestępcą zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • zlodziej nie potrafil podac motywu...? chyba kompletny debil
 • nie potrafił określić motywu swego działania bo nie przygotował sobie mowy!jest na to zaglupi.gdzie są rodzice tego gnoja?dziecko ulicy?okraść kościół jest ostatnią rzeczą jaka by mi przyszła do głowy a on bez problemu wzioł sobie puszke z pieniędzmi.ciekawe czy będzie miał wyrzuty sumienia?bo to że go posadzą to spłynie po nim bez śladu ale wyrzuty sumienia zawsze zostaną!o ile ma sumienie!
 • To z nudów, bo w tej wsi gminny ośrodek kultury jest czynny do 15,oo, a nowa sala gimnastyczna jest zamknięta po lekcjach dla młodzieży - "bo przecież zniszczyli by parkiet". Co więc dzieci i młodzież mają długimi popołudniami i wieczorami robić ? Ano wystawać w blokowych klatkach, pod miejscową gospodą lub barem piwnym. Tam trzeba pogonić tych gminnych leni, to może nie będzie takich absurdalnych przypadków kradzieży !!!!! TAM TRZEBA NASŁAĆ DZIENNIKARZY, BY GŁUPOTĘ ODPOWIEDZIALNYCH ZA TAKI STAN RZECZY POKAZALI WŁADZOM ZWIERZCHNIM !!!
 • Te c.w. ! Dzieci to ma rodzina wychowywać, nie państwo. Wara bolszewiku od dzieci. A taki 16-leni debil powinien zostać publicznie wychłostany na gołą... Najadłby się wstydu i by mu przeszło, a tak trafi do pierdla, gdzie się tylko nauczy fachu i pozbędzie strachu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zomowiecamator(2006-02-04)
 • dokladnie więzienie tu nic nie pomoze wyjdzie bardziej zdemoralizowany niż jest teraz.rodzice są od tego żeby chować i uczyć życia swoje dzieci.sama jestem matką i mam syna i drugie w drodze i nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.bo tam w tej rodzinie u tego chłopaka poprostu nie było miłości i zawiedli rodzice pewnie i bieda też swoje dołożyła.
 • Nie pochodzi z biednej rodziny, a kradł przez głupotę. Jego rozrywką była również kradzież butów z klatek schodowych. Przebywanie pod klatką i gospodą całkiem fajna rzecz co innego pod barem :DD POZDRAWIAMY WSZYSTKICH Z RYCHLIK A PRZEDEWSZYSTKIM CZARNE ŁBY =D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lutors-brothers(2006-02-04)
 • CO to za głab powinien sam sie zglosic do księdza że niema kassy bieda w domu to nieznaczy że ma napadac kościół naprawde debil !!!!!
 • Jak mógl.....nie miał biedny proboszcz pewno na paliwo.....parafianie4 z rzutka na tace po 50 minimum aby otrzec łzy bolejace3go pasterza.niech strzyże dalej swoje barany.....pozdrawiam
Reklama