UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Do VINETU56- jesli jestes za pisem po tym co wyprawia to skierowalbym cie do psychiatry. tylko bandyta musi sie bronic bronia przed innymi bandytami. A tak wogole to chcialbys zeby kazdy nawet wariat mial bron w domu, strzelal do wszystkiego co sie rusza i tlumaczyl ze czul sie zagrozony?
 • Chłopie a czy teraz kiedy każdy nawet "wariat " może sobie iść i kupić np: siekierę maczetę lata po mieście i atakuję cię ?? A gdyby każdy dajmy na to bandyta wiedział że zwykły Kowalski może mieć broń pod pazuchą do obrony własnej to zaufaj, że nie zaczepił by cię wieczorem grzecznie pytając cię czy masz "jakiś problem". Nasze życie jest darem który powinniśmy mieć szansę w razie konieczności obronić. Chyba że ty jesteś z tych ludzi którzy wolą bronić swój domowy mir przy pomocy tel? Dzwonisz i niebiescy rycerze jadą w swoich alfach cię ratować. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  0
  Zwolennikposiadaniawolności(2016-04-26)
 • poczytaj troche o psychologii zbrodni i o tym jak bron palna" skraca dystans" do ofiary i dlatego o wiele latwiej jest jej uzyc, zanim znow powiesz cos malo rozsadnego, to uzbroj sie w wiedz
 • Lepiej aby każdy miał możliwość zakupu broni i miał możliwość obrony przed innym posiadającym broń niż bronić się gołymi rękoma przed kimś kto nielegalnie zakupił broń. Poza tym ludzie wbrew pozorom nie są kretynami i zdają sobie sprawę z powagi sytuacji posiadania broni nawet legalnie (oczywiscie mowa o "normalnych" ludziach). Kretynów pełno wszędzie, w USA, Meksyku również i dlatego tam każdy człowiek też ma prawo do obrony w postaci posiadania broni. Nasz rząd jest zacofany, nie daje nam poczucia bezpieczeństwa - mało tego - odbiera je nam bo tak naprawdę niczym nie możemy się bronić. Człowiek powinien mieć prawo do obrony bez potrzeby analizowania dogłębnie sytuacji - zagrożenie życia to zagrożenie życia i nie może być mowy, że przykładowo doprowadziliśmy swoją obroną osobistą do śmierci przestępcy, którego po płaczu bliskich i apelacji obrony sąd uniewinnił i przedstawił jako drobnego złodziejaszka, który nie chciał nikogo zabić - a nas jako sprawców śmierci człowieka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  Morfełusz(2016-04-26)
 • Chcę sobie kupić Maustera Kar 98,chcę Mosina i do tego Lee-Enfield - w cenie z USA i w stanie nienaruszonym przez kretyńskie ustawy o broni. Chcę by wisiały pięknie na ścianie, razem z czarnooprochowcami które można legalnie posiadać i z nich strzelać. A określanie tego ogryza ze zdjęcia bronią jest chore. To BYŁA broń za jej świetności, teraz to jest eksponat który może jedynie zaszkodzić od uderzenia w głowę lub zarażenia gangreną.
Reklama