UWAGA!

Zdradziły go rozszerzone źrenice

Elbląg, Badanie narkotestem tylko potwierdziło podejrzenia policjanta z drogówki. Tomasz H. był pod działaniem narkotyków
Badanie narkotestem tylko potwierdziło podejrzenia policjanta z drogówki. Tomasz H. był pod działaniem narkotyków

Policjanci z braniewskiej drogówki zatrzymali wczoraj (20 września) 23 – latka, który kierował samochodem będąc pod działaniem środków odurzających. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za jazdę pod wpływem narkotyków grozi kara do 2 lat więzienia.

Tomasz H. został zatrzymany przez policjantów podczas kontroli drogowej na ulicy Botanicznej tuż przed godziną drugą w nocy. Technika jazdy młodego mężczyzny kierującego samochodem marki Audi wzbudziła podejrzenie funkcjonariuszy, co do stanu świadomości, w jakim może znajdować się kierujący. Jedno spojrzenie policjanta w oczy zatrzymanego kierowcy i wszystko było jasne. 23 – latek miał nienaturalnie rozszerzone źrenice. Badanie narkotestem tylko potwierdziło podejrzenia policjanta z drogówki. Tomasz H. był pod działaniem narkotyków.
       Młody braniewianin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za jazdę pod wpływem środków odurzających Kodeks Karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.
      
oprac. A na podst. info KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama