UWAGA!

Złapali zbiegów

Dziś (10 sierpnia) w nocy funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Bezledach wspólnie z policjantami zatrzymali w Bartoszycach dwóch uciekinierów z aresztu w Bagrationowsku. Trwają poszukiwania ich kolegi.

O godz. 0.35 pogranicznicy i policjanci pojechali w okolice dworca kolejowego w Bartoszycach, bo otrzymali informację o próbie włamania do baru. Na miejscu zastali trzech mężczyzn, jak się okazało poszukiwanych zbiegów. Zatrzymali jednego z nich, Władimira R. Dwóch pozostałych uciekło. Jak się okazało nie na długo. O godz. 4 zatrzymany został drugi z poszukiwanych, Oleg Ł.
     Jak informuje mjr SG Dariusz Anaszewicz z biura prasowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, trwają intensywne działania operacyjne w celu zatrzymania Denisa A., trzeciego zbiegłego więźnia.
     Zatrzymanym zostaną przedstawione zarzuty przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom we współdziałaniu z innymi osobami za co grozi im kara do 3 lat więzienia.
     Mężczyźni odpowiedzą także za inne czyny przestępcze, których dopuścili się w ostatnim czasie. W stosunku do wszystkich wdrożona zostanie procedura wydaleniowa. Czas realizacji wydalenia uzależniony będzie od wyniku czynności procesowych. Wspólne działania Straży Granicznej i Policji prowadzone były w ramach programu „Razem Bezpieczniej”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a nie mówiłem ...
 • A czy wykonywane czynności zmierzają też do wyjaśnienia, który to sowiet ma średni palec, ile ich ma, na ilu dłoniach lub stopach i czy na każdym jest wytatuowany bądż nasadzony "pierścień miłości"?! Panie "A" ale z ciebie figlarz - i to w pracy - no.no!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antyLIS(2007-08-10)
 • no to skoro my pomogliśmy Rosjanom złapać ich zbiegów to może teraz oni pomogą nam w złapaniu tych co zabili Pawła???!!! bo sami to chyba rady nie damy....
 • Po jakich to działaniach operacyjnych ich dopadli. Sowieci byli głodni weszli do baru, pojedli, popili a że byli nikczemnej postury zmogło ich, powiedzieli - " a job waszu mać" i poszli spać. A że naruszyli zapasy ARIZONY - czym strasznie wkurzyli tubylców - ich minuty na wolności były polczone. OT I WSIO!!! ps. swoją drogą ten moskal z lewej strony bardzo przypominał Putina - może to był główny powód ucieczki z "tiurmy" ?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antyLIS(2007-08-10)
 • ttrzeba bylo kacapow powiesic ,dosc garasowali przez tyle lat w Polsce albo uzyc jako element przetargowy z kacapami niech otworza zalew to moze dostana zbirow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bolszewik(2007-08-12)
Reklama