UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i po co w ogóle te szlabany?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    28
    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(2018-01-30)
  • @mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm - a po to żeby byle kto nie stawał na moim miejscu parkingowym kiedy wracam zmęczona po całym dniu pracy i raczej nie chce mi sie iść kilometr do domu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    19
    Gabrysia(2018-01-30)
  • @mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm - szlabany tak, płoty i zamknięte osiedla NIE
  • @Gabrysia - "moim miejscu parkingowym" - żenada Rozumiem że dzierżawa, wynajem lub użytkowanie wieczyste???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(2018-01-31)
  • @mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm - Jeśli chodzi o mieszkańców tego osiedla to jak najbardziej. .. w końcu za to płacą. Przed delikatesami Gwiezdna jest parking więc możesz tam parkować, chyba nie masz problemu by wysupłać 1 zeta a może się mylę?
  • @Gano - mylisz się - ja mieszkam w bloku może ok 30 mieszkań, niestety nie mamy parkingu bo mieszańcy nie są w stanie ponieść kosztów budowy takiego parkingu (mają na głowie zobowiązania za docieplenie budynku czy np dach, etc. ) - ale za to mamy obecnie ogromne błoto. Naprzeciwko naszego bloku jest parking sielanki, w tym miejscu wspomnę - bo możesz o tym nie wiedzieć - zabezpieczony szlabanem. Parking jest dla trzech 10-cio piętrowych wieżowców przy czym w każdym z nich jest pewnie ok 80 mieszkań (czyli ok 240 mieszkań) i teraz jak sądzisz mieszkaniec, którego z bloków będzie bardziej obciążony finansowo - to po pierwsze. Po drugie jak już wspomniałem mamy swój parking błotny, który reanimujemy jak możemy żeby tam nie utknąć - i tu znów nie uwierzysz co się stało ktoś złożył wniosek żeby coś z nim zrobić w ramach budżetu obywatelskiego, dodam że został przyjęty - myślę sobie super sprawa (25 tyś. zł. ) - gorzej było jak dowiedziałem się jaki to wniosek i kto go złożył - wyobraź sobie był to wniosek na posadzenie krzaczków, drzewek, ogólnie zagospodarowanie terenu zielenią (znów się uradowałem rojekt fajny popieram - szkoda tylko, że na jedynym miejscu gdzie możemy parkować), a złożył go mieszkaniec sielanki, który mieszka po drugiej stronie ulicy i ma swój wymarzony parking z cudownym szlabanem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(2018-01-31)
  • @Gabrysia - Kupiłaś to miejsce ze tak myślisz. .? Masz na własność miejsce parkingowe pod blokiem i dokument na to. .? Jeśli nie, to ""twoje" miejsce należy również do pana Rysia z Bielan, pani Krysi z Krakowa, Waldka z Piły i Tereski z Pasłęka!!
  • Mylisz się, właściciel wyodrębnionego lokalu jest także właścicielem udziałów w gruncie przynależnym do budynku, dodatkowo teren na którym zbudowano parking jest własnością spółdzielni i ona tworzy miejsca dla swoich mieszkańców. Wiem o czym piszę, bo kiedy projektowano parking na moim osiedlu, mieszkańcy jednego budynku należącego do wspólnoty nie chciał uczestniczyć w kosztach i nie mają oni swoich miejsc lecz mają prawo wjazdu na teren osiedla lecz kluczy do pachołków już nie. Najważniejsze jest to, że widziałem mapkę z opisem terenu i było zaznaczone do kogo on należy więc wiem że wybudowane miejsca należą do mieszkańców dla których były wybudowane.
Reklama