UWAGA!

Zniszczył osiedlowy szlaban. Wszystko nagrała kamera

Mężczyzna nie przeszedł obojętnie obok osiedlowego szlabanu. Staranował go ciałem. Prawdopodobnie po kłótni z dziewczyną. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 800 zł. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Teraz policja szuka sprawcy.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wyjaśniają sprawę zniszczenia szlabanu na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. Do zdarzenia doszło w nocy z 25/26 grudnia 2017r. Na filmie widać, jak mężczyzna taranuje ciałem ramie szlabanu i odchodzi. Prawdopodobnie dokonał tego po kłótni z dziewczyną, która mu towarzyszyła. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 774 zł. Mężczyźnie grozi za to do 5 lat więzienia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.
      
       Policjanci zwracają się do mieszkańców Elbląga o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Osoby, które widziały przebieg zdarzenia lub znają sprawców, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: (55) 230 16 37 lub 997 i 112. Wszelkie informacje dotyczące zdarzeń można przesyłać anonimowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl
      
kom. Krzysztof Nowacki, Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama