UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co do tego mają członkowie rządu? Tacy oszuści byli też za poprzednich rządów, byli też jeszcze wcześniej, nawet za komuny, poza tym wcześniej to jeszcze napdadali na starsze osoby. Przypomnijcie sobie lata 90. O swoje bezpieczeństwo każdy człowiek musi zadbać przede wszystkim sam.
  • Jakoś w krajach z dobrym rządem nie ma takich cwaniaków, lub jest ich znikoma ilość. U nas Portel pisze o tym co tydzień, a to tylko jedno, 100-tysięczne miasto. Ilu takich jest w dwumilionowej Warszawie? Rząd ma, i to bardzo dużo. Rząd polski przyzwala na przestępstwa, wręcz do nich zachęca. Mnie wiele razy okradziono i policja ani razu nie zajęła się sprawą ze względu na "niską" kwotę skradzionych rzeczy. To tylko wzmaga w złodziejach i oszustach poczucie bezkarności.
Reklama