UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • alez oni już mają swoich "honorowych obywateli" jakies pomniki dla obcych typu piłsudski czy inny dmowki czy jak on się nzzywa, postacie historyczne które nijak mają się do nas. który nie ma z nami polakami nic wspólnego nei z tym pokoleniem, po 1945,nawet po 1990,nic nie znaczą tamte postacie dla elblaga równie dobrze mogliby upamietnic jakiegoś dzikusa który najeżdzał tereny obecnego elblaga i psotawić mu pomnik, nooo ale oni sobie postawili za wzór jakeigoś pisłudskiego, który średnio umocnil polskę - vide: II WŚ, kraj był słaby, nie ma za co go wielbic ale w elblagu jest kilka przebierańców którzy ubierają się w jego mundur i udają nie wiadomo kogo.. jeszcze pomnik w środku miasta, o zgrozo!!!
  • Piłsudski i Dmowski to Polacy. Jacy obcy według Ciebie? A ci co się przebierają za Piłsudskiego to dobrze że pielęgnują polskość. Jak ci nie pasuje dywersancie to jedź do Niemiec! Tam miejsce twoje i wyborców koalicji:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Zdegustowany789(2026-04-26)
  • @Zdegustowany789 - Piłsudski i Dmowski to BYLI, BYLI Polacy. teraz to trupy i nikogo nie powinny interesować. Nic nie znaczące osoby. Nie mające sensu w XXI w. Pielęgnować to można sobie ogródek a nie narzucać ludziom nie preferującym tamte postacie już całkiem martwe i nikomu nie potrzebne w postaci pomników. Polskość? przepraszam a czym to się objawia? Mi nie potrzeba ludzi na piedestale, pomników abym wiedział co to jest "polskość" w zasadzie nie ma czegoś takiego, bo każdy sobie rzepkę skrobie i nic tobie czy komuś do tego! A co ja czuję i jak żyję to nie twoja sprawa. Pff. Kto to jest wyborca koalicji? Chyba ktoś za dużo mediów się naoglądał buhaha
  • Nihilistyczny i cyniczny komentarz. Pilsudki i Dmowski nic dla Ciebie nie znaczą? Sam sobie wystawiasz swiadectwo
Reklama