UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szkoda, że ci co przyszli po 1945 rokiem odcinają się od pięknej historii tego miasta. .. .Wszak jest to miasto założone przez Krzyżaków nikt nie widzi w tym potencjału? Kiedy na cokół fontanny powróci założyciel miasta rycerz Balk?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  0
  Tylko_Elbląga_żal(2021-11-12)
 • @Tylko_Elbląga_żal - Elbląg ma długą i ciekawą historię, ale ciągłe publikacje o mieście z okresu 1900 - 1339 dają taki rezultat, że piszesz to co piszesz. Przez wieki miasto wielu nacji i kultur, rękoma mieszkańców zburzyło zamek krzyżacki, odpierało ataki Szwedów i Gdańska, założyło pierwszą w Polsce szkołę średnią, zbudowało pierwszy polski okręt wojenny. .. .to był multi kulturowy ośrodek bez tych wszystkich współczesnych wad tego określenia. Pewnie masz dobra intencje, ale. .. .czytaj, bo to naprawdę fascynująca historia.
 • Sorry pierwszą szkołę kiedy i kto? Pierwszy okręt, który nie wypłynął, ok a kto go zniszczył?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  Zdumiony(2021-11-12)
 • Toruń ma tego samego założyciela co Elbląg mieszkańcom Torunia to nie przeszkadza kim był mają pomnik założyciela i wiele wiele więcej turystów a w Elblągu jak zawsze musi być na przekór pot tytułem "na złość matce odmrożę sobie uszy "
Reklama