UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @WróglewakaRobertaK-wypocin takiego indolenta jak ty nie czytałem od lat. Możesz być tylko efektem takiego gwałtu mongoła, który odziedziczył wszystkie cechy mongolizmu. Pojęcie lewak jest ci zupełnie nie znane, niestety matoły tak mają. Wg ciebie winę za wojnę ponosi TUSK który sprowadził Armię Czerwoną do Elbląga - bo o wyzwoleniu Elbląga jest temat. Zapytaj tych co leżą na wydzielonym cmentarzu przy Agrikola, czy ochoczo tu przywędrowali by sobie po bzykać przez kilkadziesiąt lat niemieckie i polskie dziewczęta. Kto cię uczył historii i empatii, niepełna podstawówka tego nie uczyni.
  • @? - Nie wiem czy Ci co leżą na "czerwonym cmentarzu"to ochoczo przywędrowali ale wiem napewno że ochoczo i z wielkim zapałem scìągali majtki Polkom. A historii uczył mnie Polski nauczyciel ale też dziadek który był naocznym świadkiem poczynań owych wyzwolicieli. Nie mam pojęcia kto Ciebie uczył historii potomku zapewne członka NKWD
  • @? - Ale widzę że jeśli chodzi o gwałty to znasz się bardzo dobrze tak jak Twoi ubecy z pod czerwonej gwiazdy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    WróglewakaRobertaK(2021-02-10)
  • Teraz, jak majtki (dzieciom)ściągają "ci szanowani"i są od lat bezkarni, to już dla Ciebie ok?
  • Po, ,sprawdzeniu, ,dekanatów elbląskich nie ma śmiechu. .. .. jest gorycz i rozpacz. .. ..
  • Chyba twoim dzieciom upośledzonym po rodzicach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    WróglewakaRobertaK(2021-02-11)
Reklama