UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak widac beneficjent MOPS, naczelny domorosly scjolog i historyk miasta (po technikum hotelarskim)pisze komenty nie podpisujac sie oficjalnie. Wstyd towarzyszu robercie.
  • RobertKoliński I po co się jełopie-oszczerco produkujesz, skoro psińco masz pod kopułą a jeszcze mniej pojęcia o czym bełkoczesz? Nie mam po prostu ochoty komentować idiotyzmów lokalnych tumanów w rodzaju tutejszego hejtera bez wszystkich klepek podającego się za dziennikarza czy niedouczonych trolli zbyt tchórzliwych, by podpisać się pod swoimi ignoranckimi wypocinami. Tym bardziej, że PortEl ocenzurował mój pierwszy komentarz więc niech sami sobie piszą światłe i postępowe komentarze, cenzorzy z "wolnych mediów":)Mam lepsze i ważniejsze rzeczy chwilowo do roboty, jak np. wymiana opinii i idei z mądrymi, opiniotwórczymi Polkami i Polakami oraz zmiana władzy w Polsce na mądrzejszą i mniej złodziejską, niż styropianowe konserwo-liberały, zatem daj se siana i nos w sos, trutniu bez szkoły. [Bardzo się cieszę, że ziarno wolności i socjalizmu padło na podatny grunt i mogę poczytać rozsądne i godne, historycznie prawdziwe komentarze dziękujące za wyzwolenie Bratniej Armii Czerwonej, sojuszniczki połączonych armii Wojska Polskiego, wspólnych zdobywczyń Berlina i pogromczyń hitlerowskiej gadziny:)Z rewolucyjnym pozdrowieniem, Towarzyszki i Towarzysze!:)]
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RobertKoliński(2021-02-11)
Reklama