UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głupio napisałeś. Gość wspomina odległe czasy gdy tu mieszkał i nie widzę tu żadnych pretensji o nic, Było co było. My też wspominamy dawne Kresy.
  • nie sadze żeby glupio napisal bo ten byly mieszkaniec odczuwa smutek "To bardzo smutne, że budynek przy al. Grunwaldzkiej 97 został rozebrany. Zbudował go mój pradziadek w 1879 roku, ", polska policja zabila mu wujka a teraz jeszcze Polacy rozebrali "jego"dom. "Wujek pracował w stoczni Schichaua, w 1945 roku z rodziną udał się na Pomorze"udał sie na Pomorze brzmi niewinnie, to byla dla niego tragedia, musieli uciekac przed Armią Czerwoną. Widac nie chce rozpamietywac tych wspomniem skoro nazywa to udaniem sie a nie ucieczką. No i co w zwiazku z tym. Jako Polak mam zalowac losu Niemcow. na pewno mu nie zaszdroszcze, tyle co oni maja na sumieniu jako naród. Dom rozebrali, no nie spadla na niego bomba 1 wrzesnia ani w lutym 45,to i tak powinien sie cieszyc ze tyle przezyl tej "pieknej"historii. jest o czym opowiadac.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    syndrom sztokholmski(2020-02-02)
  • @syndrom sztokholmski - pięknie piszesz o wspomnieniach tego starszego pana. sprostowanie do tego, że Niemcy (naród)wywołały wojnę. We wrześniu 1945 r. na Polskę napadło USA. Faszyzm i Komunizm stworzyła USA!!! naród niemiecki, rosyjski i polski ucierpiały w tej wojnie. już czas by p rezydent i Kaczyński przeprosili oba narody za przypisywanie im winy za II WŚ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ja się nie skarżę(2020-02-04)
Reklama