UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • oczekuje na powrot Elblonga do Wielkich Niemiec! Wtedy okazo szacunek nalezny temu miastu!!!!! Piekny przedowojenny ElblONg a teraz co? Komuchy i Czecia ERPE go zniszczyla!!!!!Bieda, syf, malaria, koronawirus. .. .. za niemca cywilizacja!!!!! czekamy na was Andzia, wezcie nas znow pod wasze czarne skyrzdla!!!!! bez pozdrowien dla komuchow polskich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    59
    Halyna.(2020-02-02)
  • @Halyna. - Halyna masz racje! A ci ktorzy daja lapki w dol to komunisci!!!!! Czerowna zaraza!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    16
    Grazyna niematka tylko katka(2020-02-02)
  • Elbląg do 1772 roku,przez 300 lat,był miastem Rzeczypospolitej.
  • ale Elblag zalozyli Niemcy i nadal czekam na ich przyjscie!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    Halyna.(2020-02-02)
  • @Halyna. - Halyna albo masz w poprzek albo jesteś Hermenegilda?
  • @Grazyna niematka tylko katka - A komuniści to skąd przyszli?Przed Hitlerem komunistów było więcej w Niemczech niż w Polsce. Tam ich gnali razem z żydami i przyszli do nas i nie tylko. Tych co wymieniłem to czysta komuna popierana w tych latach przez kacapów.
  • @zb - Szukasz w historii. Poszukaj kto doprowadził do ruiny ten dom. Kto go zniszczył mieszkając w nim. I czy będzie za to ponosił koszty. Ktoś powie, że to był dom Niemca, więc można go doprowadzić było do ruiny. No to tak samo można z Elblągiem?
  • @zb - you are komunista; (w niemczech to chociaz komuchy dbaly o swoje miasta a w polszy syf i sodoma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Grazyna niematka tylko katka(2020-02-04)
  • pierwotna nazwa grodu - ELFIN. jestem za powrotem tej nazwy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ja się nie skarżę(2020-02-04)
  • Chyba nie byłeś nigdy w Niemczech.
  • @ja się nie skarżę - Ilfing.
Reklama