UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I proponuje przeczytac uwazniej to co zostalo napisane przez wczesniejsze osoby bo nikt nie uzala sie nad tym jak ma , tylko chodzi tu o zagrywki jakie robi zbk. Temat mnie o tyle zaciekawil , ze sam osobiscie zainteresuje sie tym co powstanie w miejscu zburzonej kamienicy i komu ta dzialka zostanie sprzedana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Do mieszkanki elblaga(2020-02-02)
  • Nikt nie mówi, że się użalam. Pcham te pieniądze dlatego, że świadomie z pewnych względów nie chce na razie nieruchomości na własność. Sama przecież proponowałam autorce komentarza kredyt. Miałam na myśli, że najłatwiej jest dostać mieszkanie za darmo od miasta i przy okazji użalać się, że warunki są złe. Jak pani tak strasznie zależy na godnych warunkach to niech sama o nie zadba, a nie płacze, że zbk ma ją w poważaniu. Dopóki nie wejdą przepisy, które pozwolą eksmitować dłużników na bruk, a nie do socjali reszta lokatorów zbk będzie na straconej pozycji. Widziałam już kilka reportaży z Elbląga typu "zbk o nas nie dba, nie było remontu od 20 lat", a później połowa się tłumaczy dlaczego nie płaci czysznu. To ja się pytam za co mają być te remonty? Zawsze tak było, że uczciwi ludzie płacą cenę za margines, ale tu nie do zbk powinny być pretensje, a do ustawodawców. Nie płacisz? Aut pod most, a nie, że miasto ma dać mieszkanie i utrzymywać nierobów. Oczywiście jak wszędzie powinny być wyjątki (np osoby ciężko chore niezdolne do pracy, czy matki niepełnosprawnych dzieci, które po prostu nie mogą pracować), ale nie może być tak, że jakiś tam menel dostaje mieszkanie, które dewastuje i zadłuża, bo wykopał go komornik z poprzedniego lokum. Żeby było ciekawiej takie mieszkanie musi być oddane wyremontowane, to właśnie tutaj idą wasze pieniążki. Prawda jest taka, że jeśli chcemy żyć lepiej musimy sami o siebie zadbać, a nie tylko się użalać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Mieszkanka Elbląga (2020-02-03)
Reklama