UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński "Prywatyzacja Zamechu, bo tak powszechnie nazywano proces przekształceń własnościowych tego przedsiębiorstwa, okazała się niezwykle udanym przedsięwzięciem"- Autora widzę szutki "po linii"się trzymają od samego rana w poniedziałek, zaprawdę:)Ale już pomijając tę neoliberalną Nową Prywatyzacyjną Religię dziaderskiego kapitalizmu, to warto zwrócić uwagę na klasykę gatunku: 1.Wzorowe przedsiębiorstwo państwowe PRL zostaje wyprzedane w podejrzanych, styropianowych okolicznościach zagranicznemu kapitałowi. 2.Znika jego przeszłość, zapewne niesłuszna:)3.Dziś Nowy Kapitalista, już sprywatyzowany, poszukuje śladów tamtych czasów, ale też tak nie za bardzo, bo mógłby się jeszcze nieprawilnego socjalizmu i praw na przykład pracowniczych dogrzebać, albo i "prywatyzatorów"ówczesnych, a to już sprawa polityczna dziś się robi. Zatem ubolewamy i prosimy o zapomnienie, marudnym zaś zostaje rondo i może się jaki pomnik jeszcze ew. dostawi; Hashtagi: #historia, #edukacja, #styropianizacja, #pomnikoMania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    30
    RobertKoliński(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - Jpr chłopie opamiętaj się nie wypowiadaj się więcej na tematy o których nie masz pojęcia ja pamiętam jak Twoi idole traktowali ludzi z Zamachu jak kazali ich pałować tylko dlatego że walczyli o wolność a teraz udajecie "przyjaciół "ludzi pracy. Jak śmiesz cokolwiek pisać o ludziach pracy napisz może co sam w życiu osiągnąłeś oprócz donosòw na ludzi myślących inaczej napisz opisz swoje suksecy zawodowe masz jakieś jesteś nędznym łgarzem czerwoną zarazą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    15
    WróglewakaRobertaK(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - O jakich towarzysz prawach pracowniczych piszę? Przecież to z komunistami robotnicy walczyli o swoje prawa dlaczego wszystkich lewaków pamięć zawodzi
  • RobertKoliński I gdzie są dziś te prawa pracownicze, które ci styropianowi "robotnicy", dziś brzucho-wąsacze w limuzynach i na reżimowych synekurach, wywalczyli? Bo wyrosło już całe pokolenie, które np. o mitycznym ETACIE tylko w bajaniach starzyków słyszało, a ci weterani styropianu dalej w swoim powstańczo-smoleńskim świecie jak pączuszki żyją. Rzeczywistość zaś skrzeczy. Hashtagi: #patoprawica, #styropiany, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    14
    RobertKoliński(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - Bo gdybyście byli tacy "cacy"jak piszesz i wychwalasz komunisto swoich to robotnicy nigdy nie wypowiedzieli by wam wojny niestety wasza "dobroczynność "zaczęła się od mordów i upokorzenia ów robotników więc przestań tu wypisywać te komusze wypociny ludzie pamiętają lata terroru który im komuniści zgotowali a Ty jesteś jednym z najgorszych zakłamanych komuchów pozujacy na wielkiego zbawce więc zacznij od zbawienia siebie i weź się za uczciwą pracę
  • RobertKoliński Podpisz się, albo dalej ujadaj zdrów - na Berdyczów:) Hashtagi: #patoprawica, #nieuctwo, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    16
    RobertKoliński(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - A twoi prominenci komunistyczni jak żyli za czasów komuny? Gdy moja rodzina jadła chleb ze smalcem twoi żarli szynkę baleron itp myślisz że ludzie tego nie pamiętają? A gdy wyszliśmy na ulice upomnieć się o tą szynkę to twoi strzelali do nas tak to super się żyło i oby nigdy nie wróciło a więc wypad podły lewaku ze swoją chorą ideologią
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    13
    WróglewakaRobertaK(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - Myślisz że jak Ty się podpisujesz to jesteś taki "fajny ok"? Po prostu chcesz być medialny po trupach chcesz dostać się do koryta lewacka miernoto pracować się nie chcę co? Wypisujesz tu te lewackie bzdury i szukasz poklasku jak każdy komunista na cudzych plecach chcesz dojść do celu zamiast uczciwą pracą postawą obywatelską i uczciwoscia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    11
    WróglewakaRobertaK(2021-02-22)
  • RobertKoliński @WróglewakaRobertaK - O uczciwości pisze mi cymbał i troll, który hejtuje mnie od miesięcy pod durnowatym hejt-nickiem i to wyłącznie pomówieniami, paradne:) Hashtagi: #OradosciIskroBogow!, #xd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    RobertKoliński(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - Pomówienia że twoi strzelali do robotników których teraz tak chcesz bronić? Pomówienia że nie masz stałego etatu? Że niczego nie osiągnąłeś w życiu zawodowym? Masz okazję sprostuj towarzyszu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    WróglewakaRobertaK(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - I jakbyś nie widział albo nie chciał wiedzieć to jesteś hejtowany przez 3/4 miasta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    WróglewakaRobertaK(2021-02-22)
  • RobertKoliński @WróglewakaRobertaK - Podanie w 3 kopiach, podpisane pełnym nazwiskiem, wraz z fotografią ‹ą fas› tej troll-japy przebrzydłej pierwej podeślij, pączuszku - a do tej pory, turlaj fawory! xd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    14
    RobertKoliński(2021-02-22)
  • @RobertKoliński - Ty masz problem z własnym ego? Myślisz że już masz jakąś władzę że już jesteś przy korycie że takie bzdury piszesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    WróglewakaRobertaK(2021-02-22)
  • @WróglewakaRobertaK - Brawo, WLRK; ostatnio tak myślałem sobie, bo widziałem na allegro: białą gumową pałkę, tarczę plastkową czy z poliwęglanu z napisem milicja, kask z napisem MO, do tego gogle takie, może kupić i zrobić "inscenizację"tych wspaniałych czasów. .. .. chciałem coś dopisać ale to pewnie byłaby "mowa nienawiści"albo inne nawoływanie do. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    januszzgrażyną(2021-02-22)
  • @WróglewakaRobertaK - Tak się nazarlam tej komunistycznej szynki, że teraz nie. moge na. nia patrzeć. Chyba nie był taki zły ten chleb ze smalcem, że tymczasem masz się dobrze Hashtagi: #Dana49
Reklama