UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Zen - A ja już mówiłem, że naiwne i ahistoryczne głupoty Pan w tej kwestii opowiadasz; Trzeba było zatem przeprowadzać i reformować, a nie pod kleszą i obszarniczą kiecą siedzieć w tej sprawie przez całą 2RP i lata okupacji, zaś na koniec po lasach biegać i mordować ludność Rzeczpospolitej, która wolała realną reformę komunistów, niż gruszki na wierzbie przyobiecywane przez sanacyjno-kleszo-kapitalistyczną bandyterkę, która w momencie próby wolała na Zachód uciekać i naród sam sobie w walce z najeźdźcą zostawić, tchórze. Za dużo się Pan jankeskiej i balcerowiczowskiej propagandy nasłuchał, za mało natomiast o historii swojego kraju i przejściach własnego narodu Pan wie - sugeruję nadrobić zaległości, byle z poważniejszych źródeł, niż PiSowsko-ipeenowska konspira;]
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2019-07-14)
  • Jak Pan wie Panie Robercie, ja jestem przeciwnikiem Balcerowicza, bo on właśnie był lektorem PZPR, i w dodatku niszczył celowo po 89 roku rentowne nawet przedsiębiorstwa. A wg mnie zamknąć należało tylko te, które nie miały szansy się utrzymać. A dla reszty dać szansę na ryknu, przedsiębiorstwa z branży rolno-spożywczej mogły być przecież poddane prywatyzacji pracowniczej tak, żeby rolnicy i pracownicy byli ich właścicielami, a nie Balcerowicz tego uczynić nie chciał.
  • Rząd II RP nie obiecywał gruszek na wierzbie, bo już częściowo reforma się zaczęła, a poza tym świat się rozwijał i szedł do przodu i tak samo jak zniknęła pańszczyzna tak samo byłaby przeprowadzona reforma rolna czy elektryfikacja wsi, poza tym ci co biegali po lasach chcieli wolnej Polski, a nie 2 okupacji i odzyskania naszych wschodnich ziem zwłaszcza Lwowa. Generał Skalski powrócił do Polski chciał ją budować nie biegał po lasach i co go spotkało? Został zamknięty i był torturowany za co? Tak samo wielu innych było i dlatego uciekli do lasu, bo by ich zabili. Co zrobili z Pileckim czy Nilem przecież Nil chciał pokoju i co?
Reklama