UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .. .minister rolnictwa III Rzeszy. .. Nieprawda. Gerhard hr. von Kanitz był od 6.października 1923 r. do 19.stycznia 1926 ministrem do sprawa rolnictwa i wyżywienia w rządzie Gustava Stresemanna (tzw. republika weimarska). Od nazistów trzymał się z daleka. Zginął z żoną w wypadku samochodowym na autostradzie pod Sossenheim w pobliżu Frankfurtu nad Menem w dniu 15 czerwca 1949 roku.
  • @erg. - Dajmy sobie spokój ?
Reklama