UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak pracować to pracować

Jest wielu doskonałych fachowców, wykonujących starannie powierzone im roboty. Ale są jednak i tacy, którzy swoim niedbalstwem przynoszą wstyd kolegom po fachu, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 7 kwietnia 1956 r.

Praca grup remontowych MZBM nie cieszy się na ogół dobrą opinią wśród mieszkańców naszego miasta.
     Nie znaczy to oczywiście, że wszyscy pracownicy tych grup źle pracują.
     Przeciwnie. Jest wielu doskonałych fachowców, wykonujących starannie powierzone im roboty. Ale są jednak i tacy, którzy swoim niedbalstwem podrywają autorytet MZBM i przynoszą wstyd kolegom.
     O tych drugich – niesolidnych pracownikach - piszemy poniżej.
     W budynku przy ul. Sienkiewicza 4c w mieszkaniu nr 4 należało wymienić miskę zlewu oraz uszczelnić 3 krany wodociągowe, a w mieszkaniach nr 3 i 5 – popękane kaloryfery.
     Fachowcy z grupy remontowej MZBM rozpoczęli pracę najpierw w mieszkaniu nr 4. Robota „paliła” im się w rękach. Remont jednak wypadł „blado”, gdyż zlikwidowali całkowicie dopływ ciepłej wody w kuchni, wstawili nowe krany nie nadające się do tego typu zlewu, oraz nie wymienili stłuczonej miski. Zlewu ponieważ nie mieli na zmianę.
     Bardzo szybko i sprawnie natomiast wymontowali i zabrali ze sobą urządzenie spustowe wraz z kolankiem od głównego przewodu ściekowego.
     Przy okazji wyłamali rurę w spojeniu, na skutek czego w łazience powstało jeziorko. Zamiast uszczelnić kran na głównym przewodzie – przeprowadzili bezpośrednio dopływ wody do wanny, omijając piecyk. Efekt łazienka nieczynna. W mieszkaniu nr 5 przy wymianie kaloryfery przemokły sufity niżej położonych mieszkań ponieważ wyremontowane kaloryfery – przeciekają.
     Podobnie przeprowadzono remont w mieszkaniu nr 3.
     Sądzimy, że kierownictwo MZBM zajmie się sumiennie wspomnianymi wyżej „niesumiennymi” pracownikami, którzy zaskarbili sobie „pamięć” u mieszkańców bu8dynku nr 4 przy ul. Sienkiewicza 4c.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama