UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czekamy na odcinki księży-pedofilów i ich wspominki. .. po zgwałceniu czterech ministrantów w Tarnowie został przeniesiony do mniejszej parafii w Bochni :) Panie doktorancie taki pomysł Panu daję na habilitację co Pan na to? A może to się nie zgadza z Pana poglądami równoległymi do rządzących? Czy IPN czyli główne źródło wiedzy pracy doktorskiej posiada źródła na proponowaną habilitację?
  • @wujek - nie ma i nie było pedofilii wśród księży to wszystko polityczna propaganda, najwięcej pedofilów było wśród murarzy albo wolnomurarzy,
  • @buc - Po co jezdzić do Gdańska. .. .W Elblągu i w okolicach jest nieruszony materiał o czarnych pedofilach. .. .
Reklama