UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sekcja bokserska

Ani jeden z bokserów Startu nie brał udziału w indywidualnych mistrzostwach bokserskich powiatu, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 22 lutego 1956 r.

Koło sportowe Start, stawiane do niedawna za wzór dobrej pracy pozostałym kołom sportowym Elbląga miało wiele osiągnięć. Ostatnio jednak coś tam przestało grać. Przejawia się to m. In. w tym, że wyraźnie spadło zainteresowanie rady koła sekcją bokserską która była niegdyś oczkiem w głowie całego kolektywu koła. Znalazło to już swoje odbicie w tym, że ani jeden z bokserów Startu nie brał udziału w indywidualnych mistrzostwach bokserskich powiatu. Dotychczas jeszcze nie znamy przyczyn ich nieobecności.
     Ponadto sekcja bokserska, a także lekkoatletyczna i pozostałe odczuwają poważny brak podstawowego sprzętu sportowego, jak np. koszulek, spodenek itd.
     Nie bez winy jest tu i rada okręgowa ZS Start, która według nowej struktury organizacyjnej zaopatruje centralnie podległe sobie koła w sprzęt, czego jednak dotychczas nie czyni.
     Rezultat tego jest taki, że większość zawodników koła w okresie zimy bądź nie trenuje w ogóle, bądź też przychodzi na zajęcia w ubraniach.
     Sytuacja ta znana jest nie tylko w radzie koła, lecz i rada okręgowa wie o tych drobnych na pozór brakach.
     Niestety, nie potrafiono ich dotąd usunąć. Czyżby ze złej woli, czy może wskutek zwykłego niedbalstwa?
     Może wyjaśni nam to rada okręgowa ZS Start w Gdańsku?
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama