UWAGA!

Stąd klienci wychodzą zadowoleni

Sklep MHD nr 59 przy ul. 1 Maja to jeden z przodujących w Elblągu, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 14 grudnia 1956 r.

Co jest powodem tego że gdy w innych sklepach z odzieżą odczuwa się brak towaru – tu zawsze jest duży wybór, a często znajdują się nowości, jakich nie ma w żadnym innym sklepie.
     Otóż tajemnica polega na tym, że sklep zaopatruje sam kierownik sklepu – Henryk Musiał. Właśnie ostatnio przywieziono nowy transport płaszczy, prosto z Poznańskich Zakładów Odzieżowych im. Komuny Paryskiej. Wybór ogromny, przeszło 100 różnych fasonów i krojów, wykonanych w kilku kolorach materiałów.
     Kiedy Centrala Odzieżowa w Malborku posiada dostateczną ilość towaru, wówczas zaopatrzenie sklepu jest uproszczone. Po prostu kierownik sklepu jedzie do centrali, wybiera potrzebny towar i na drugi dzień jest on już w sklepie. Oczywiście, dużą rolę odgrywa tu transport, który załatwia także samo kierownictwo, wypożyczając samochody skąd się da. Z dużą pomocą przychodzi miejscowa „Odzieżówka”, która najczęściej wypożycza potrzebny transport.
     Dobre kierownictwo, duży wybór towaru, uprzejmi sprzedawcy – nic więc dziwnego, że plan listopadowy wykonano w 182 proc. I w każdym prawie miesiącu można zanotować podobne nadwyżki.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama